Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy Tescos...

Mennyit keres egy Tescos árufeltöltő és mennyit kell dolgozni egy hónapban?

Figyelt kérdés
éjszakai műszakokkal és cafeteriával együtt értem

2014. szept. 14. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Heti 40óra és kb 95-110között
2014. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Erzsébet utalvanx:5000ft
2014. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
ezt erős túlzásnak érzem, nem hiszem, hogy ennyit megkap egy árufeltöltő, sokkal reálisabbnek tűnik a minimálbér. ne viccelj már, szaktudással végezhető munkákért nem fizetnek ennyit sok esetben.
2014. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Pedig teljesen jól mondta az első.


Jelenleg egy 0km-es éjszakai árufeltöltő bére így néz ki:


Minimálbér+3% "versenyszféra kompenzáció" + 15% állandó éjszakai pótlék + 5,000 ft Erzsébet utalvány + 10% vásárlási kedvezmény + 3,000 ft egészségkártya


Tehát a tök kezdő bér is min. 80K netto + 10e juttatás + 10% vásárlás kedvezmény.


De aki már pár éve nyomja az simán megkeresi a 100-at.

2014. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
A Tesco rabszolga tartó! Komolyan! Nézzétek meg a Benedict Cumberbatch-es doku filmet róla...
2014. szept. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Ne nyomkodjátok a piros gombot, amikor fogalmatok sincs a helyzetről! A "szerintem ennyi a fizetés" dolgot is megtarthatja mindenki magának, ugyanis ez nem vélemény kérdése. Az utolsó válasznak sincs semmi értelme. Persze, jó beállítani a Tescot valami rabszolgatartó cégnek, mert multi, amit utálni kell ebben az országban.


Érdekes, én már dolgoztam Tescoban, és itt vagyok, élek. Nem álommunkahely (már bizonyos munkakörök), de miért, hol álommeló az árufeltöltés? Mit vártok? Nagyon jó a fizetés az ország viszonyaihoz képest, meg hogy 8 általános az elvárt végzettség. Aki még nem dolgozott Tescoban, annak ilyenekről fingja nincs; ez nem is gond, de az ezt a kérdést meg a válaszokat legfeljebb olvasgassa, nem kell beleszólni, meg a 20 éves mítoszokat ide beírni.


Szóval fel kellene dolgozni, hogy a Tesco egy normális munkahely versenyképes fizetéssel, arról meg senki nem tehet, hogy valakik diplomával kevesebbet kapnak több melóért. Attól még nem kell ide behányni a hülyeséget, meg haszontalannak értékelni a tényeket.

2014. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kösz utolsó!


Attól függetlenül, hogy le lettem pontozva én is 50%-ra pontosan tudom, hogy igaz, amit leírtam.

2014. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen a Tesco csak egy Multi amit szidni kell! Pff... Mondjuk utána lehetne keresni: [link]
2014. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na lássuk jól értelmezem-e a kifacsart logikádat:


Ha a Tesco, a Lidl vagy a Wallmart olyan tonhalkonzervet árul, amit Thaiföldön kis Kamobddzsai rabszolgák halásztak akkor arról a Tesco, a Lidle vagy a Wallmart tehet?! Nem esetleg a thai rabszolgatartó vagy a beszállító cég, aki ennek tudatában árulja a terméket?

2014. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!