Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz az hogy a Tescoban az...

Igaz az hogy a Tescoban az éjszakai árufeltöltők 1200 ft-os bruttó órabérben dolgoznak?

Figyelt kérdés

Barátnőm 17 éves, a Tescoban dolgozik árufeltöltőként diákmunkában. Mivel még nem múlt el 18, ezért éjszaka nem dolgozhat, de folyamatosan kapja e-mailben a választható időpontokat a munkára. Ott az éjszakai melókhoz bruttó 1100-1200 ft-os órabért adnak meg. Persze mivel nem dolgozhat éjszaka ezért nem tudja, hogy ez igaz-e. De engem nagyon érdekel, mivel pont munkát keresek és ha ez igaz akkor ez remek fizetés lenne a számomra.


20/F



2014. szept. 14. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


Éjszakai pótlékkal együtt ~ 100-105e forint közötti nettó a havi fizetésük a feltöltőknek.

2014. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehát akkor a magas órabér egy szimpla kamu? Vagy az esetleg csak a diákokra vonatkozik? Mert ugye tőlük kevesebbet is vonnak le ha jól tudom a bruttóból csak 16%-ot!
2014. szept. 14. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog, diákok meg főleg nem kapnak ennyit.
2014. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor valaki meg tudná nekem mondani, hogy kb. mennyi a nettó órabér és hogy havi hány órát kell dolgozni?
2014. szept. 14. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a faramuci helyzet állt elő a Tesconál, hogy a diákok TÖBBET keresnek, mint a "rendes" dolgozók, mivel az órabérük (bruttó) alig alacsonyabb, ellenben tőlük csak 16%-ot vonnak le, így a nettójuk több.


Ez valóban igaz.

2014. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!