Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » OTP Fáy András alapítvány?

OTP Fáy András alapítvány?

Figyelt kérdés

Van meghirdetve munkalehetőség az OTP Fáy András alapítványnál, mint "tréner", tehát általános- és középiskolás diákoknak kellene pénzügyi-, gazdasági- ismereteket tartani. Elérhető Budapesten és más városokban is. Munkaidő heti 40 óra. Biztosítanak céges autót is.

Az van megadva,hogy "versenyképes jövedelem", viszont nettó bérigényt kérnek, ami sztem teljesen logikátlan, mivel akkor nem kellene odaírni,h versenyképes fizetés, na mindegy...


Korábban láttam ezt a hirdetést, de akkor csak Nyíregyházára vonatkozott bruttó 160 ezres fizetéssel, ami kb. nettó 105 ezer (ez sztem még céges autóval se versenyképes).


A kérdésem,hogy szerintetek mennyi lehetne a nettó bérigényem?



#OTP #alapítvány #bérigény #fáy andrás alapítvány
2014. szept. 15. 20:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!