Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudok tenni ha össze...

Natália.123 kérdése:

Mit tudok tenni ha össze törtem a telefonomat es kb 3hete bent van szervizbe (telekom)?

Figyelt kérdés
Mai napon behivtak (megint) hogy kész a keszulekem, de elotte mar egyszer behivtak hogy irjak ala hogy kerem a szevizet en akkor be is mentem van ket tanu is hogy alairtam. Mai nap bement megint anyu mert allitolag kesz volt es kozoltek hogy irja ala mert vissza lett kuldve rosszan mert allitolag en a multkor nem irtam ala. Nem kis osszegrol van szo 63000ft a szerviz kozbe egy honapja nincsen telefonom csak a csere. KÉRDÉSEM IJENKOR TUDOK VALAMIT TENNI PANASZ ERDEKEBEN?

2014. szept. 16. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Első dolog, hogy megfelelő kategóriában teszed fel a kérdést.
2014. szept. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!