Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen életük van a cukrászokn...

Milyen életük van a cukrászoknak? Könnyű munkát találniuk?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10.-es informatika szakon egy szakközépiskolában, viszont mostanában elkezdtem érdeklődni a cukrászat iránt, ezért érdekel.

Olyanok is érdekelnének akinek akár saját cukrászdája van.



2014. szept. 17. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

ma pl 22 hirdetés volt cukrásznak, 48 szakácsnak, 917 programozónak.

döntsd el, melyik a keresettebb.

2014. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mellesleg szomorú hogy a szüleid nem tudnak ilyen téren foglalkozni veled. ha nem akarzs éhenhalni, legyél programozó, és legyen 4-5 év tapsztalatod, mire letezsed a diplomád, + 2-3 nyelv.
2014. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értem honnan veszed, hogy nem foglalkoznak velem ilyen téren a szüleim. Támogatnak mindig ha a tanulásról van szó. De ha cukrász szeretnék lenni, nyílván nem fognak az utamba állni maximum elmondják hogy ez nem olyan jó ötlet.
2014. szept. 21. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
pont erről beszélek de nem fogod megérteni. cukrászként éhenhalsz, és ha a szüleid ezt engedik, akkor elég buta emberek.
2014. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogy jössz te ahhoz, hogy így látatlanba mondj akármit is a szüleimről?

Szerinted hülyeség cukrásznak lenni értem, ez a te véleményed. De attól mindenki másnak is lehet véleménye.

2014. szept. 21. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:

cukrász fizetés itthon: 90-150e.ft.

Külföldön: 400-500e.ft.


Ha tényleg szeretnéd ezt a szakmát, vágj bele.

2014. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

nem kell látnom a szüleidet, elhiszem hogy azt mondtad, amit ők mondtak, ez alapján buta emberek. de még enm vagy képes felfogni a mondatok mögött rejlő logikát.


és ez enm vélemény kérdése, 22 kevesebb mint 917 de felőlem azt csinálsz, amit akarsz.

csak sajnos mire rájössz, hogy igazam volt, addigra már késő lesz pályát váltani.


külföldön egy egy kukaricaszedő is többet keres mint itthon egy diplomás, ha van 2-3 felsőfokú nyelvtudásod, nem igazán számít, mit tanultál.

2014. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na itt vannak a nagypofájú programozók is, akik azt hiszik mekkora értéket teremtenek, közbe ugyanolyan rabszolgák mint a többi dolgozó.
2015. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!