Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri német tanárnak tanulni?

Megéri német tanárnak tanulni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,de én kiegészíteném valami ritka nyelvvel,pl:kínai,japán,arab akár.

Kettő vagy több együtt nagyon jó.

2014. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, most sokan szeretnének kimenni Ausztriába és Németországba dolgozni.
2014. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kommt drauf an, was du kannst und willst!
2014. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Közoktatásban a nyelvtanároknak sem jobb, mint a tanároknak általában.

Ha nyelviskolát szeretnél nyitni, akkor meg lehetőleg vedd fel mellé az angolt is, és esetleg még egy keresettebb nyelvet.

2014. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, főleg ha a nyugtai országrészban laksz, mert itt inkább a német kell mint az angol és rengetegen tanulnak németül ennek megfelelően. Ismerek olyat, aki vállalkozóként magántanár, különórákat ad egy embernek vagy kissebb csoportoknak és elég jól megél belőle. Igaz jó sokat dolgozik.
2014. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Előbb magyarul kéne megtanulni, hogy tudd a különbséget a "német tanár" és a "némettanár" szavak között...
2014. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2014. szept. 20. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!