Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 éves leszek nemsokára,...

15 éves leszek nemsokára, (tudom nagyon fiatal ), de diákmunkát keresnék. Szeretnék játékokat (PC) venni stb és ebben az esetben nem akarok a szüleimtől pénzt kérni?

Figyelt kérdés
(kamu munkakat mellőzzük kösz..

2014. szept. 22. 14:45
 1/5 anonim válasza:
0%

Tényleg nagyon fiatal vagy, ha a pénzed holmi játékokra szeretnéd költeni... Kockulás helyett tanulhatnál inkább.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: újságkihordás.

2014. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
diákmunka központokban érdeklődj. google.
2014. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem vállalhatsz diákmunkát.

Ráadásul suli mellett nem egyszerű lenne.


Én azt mondom, hogy ha tényleg dolgoznál akkor nem játékra költenéd.

Én diákként 3 évet dolgoztam suli mellett heti 3-4 napot is gyárban szalag mellett. Iszonyú megterhelő volt és miután megkaptam a pénzt eszembe nem jutott, hogy játékra költsem a kemény munkával megszerzett pénzt.

2014. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

ha eléri a 15öt már szülői engedéllyel dolgozhat.


ha elkezd dolgozni erre majd ő is rájön. de mivel valószínűleg újgazdag családról van szó, nem fog dolgozni csak nyáron 2 hónapot, aztán majd diploma után lepődik meg, hogy sehová nem veszik fel mert nincs tapasztalata.

2014. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom, már régi kérdés, de most láttam meg.


Mennyi begyöpösödött válaszoló! Úrég!


Miért, mire kellene költenie egy 15 éves srácnak/lánynak a pénzét? Számlákra? Én ha szülő lennék, megbecsülném, ha a fiam/lányom dolgozni akar és abból játékot venni! Szerintem ez abszolút felelősségteljes!


Amúgy 31 éves nő létemre én is szeretem a számítógépes játékokat (bár inkább a konzolt, mint a PC-t), szóval totál meg tudom érteni. :)

2015. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!