Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában egy CNC gépbeállító...

Angliában egy CNC gépbeállító mennyit keres?

Figyelt kérdés

Hallom, hogy ott többet biztosan, itthon meg kevesebbet, de ahogy néztem, nem keres milliókat, kb 500ezerre számoltam át az ottani fizetést. Vélemények?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. szept. 23. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
konkrétan nem tudom mennyit keres, de ha 500.000-re számoltad át a fizetést, akkor az mai árfolyamon számolva: cca. 1265 font. Ha ez az összeg nettó, akkor szépen megélsz belőle, de dőzsölni nem fogsz belőle. Illetve ilyen fizetés mellett javaslom Londonon kívül próbálkozz, ott ennyiből még jobban megélsz, mint Londonban. mi a barátnőmmel 1200-at fizetünk egy lakásért jelenleg. mind a ketten jól keresünk, így nem gond, de Londonhoz pénz kell. 1200-1300 nettó mellett mindenképpen meggondolandó egy kisebb város. Vidéken nagy átlagban fele annyi a lakhatási költség.
2014. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol láttál ilyen fizetést? Szerintem ez elég karcsú... Nézz álláshírdetéseket valamint a mysalary.co.uk oldal is hasznos lehet... Ennyit kb közvetítő fizet. Úgy kimenni meg alapjáraton idiótaság személyes véleményem szerint.
2014. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyors keresés alapján egy gép kezelőnek fizetnek 2000fontot... Programozóként ez sokat gyarapodhat.
2014. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen egy magyar közvetítőnél láttam annyit:)

Köszönöm a válaszokat:)

2014. szept. 23. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igen egy magyar közvetítőnél láttam annyit:) "


Ezt az opciót sürgősen felejtsd el. Megbízható munkaközvetítővel én még nem találkoztam. Ha ki akarsz jönni Angliába, legyen nyelvtudásod, szaktudásod, és 2-3 hónapra elegendő kezdőtőkéd. Ha ezek megvannak, lehet kijönni, hidd el, mindent el tudsz intézni magad is. Rengeteg fórum, blog, facebook oldal segíti a kijutni készülőket, lehet fel tenni kérdéseket, többségében normális választ is fogsz rá kapni. Javaslom a "LION" nevű facebook csoportot, azaz a Legnagyobb Info Oldal Nagy-Britanniában oldalt, rengeteg segítőkész ember alkotja a csoportot, kérd felvételed a csoportba, ott tedd fel a kérdésedet, hidd el jobban jársz.


A kivándorláshoz pedig sok sikert!


Mégegyszer: Magyar közvetítővel NE!

2014. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod és hogy megadtad ezt az oldalt, meg is fogom nézni:)
2014. szept. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!