Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hátrány, ha egy au pair-nek...

Hátrány, ha egy au pair-nek nincs jogsija?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom pénz nélkül megcsinálni, és sok helyen olvastam, hogy a jogsi feltétel.
2014. szept. 25. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátrány, igen. Sok helyen elküldenek bevásárolni, nyilván nem busszal vagy gyalog cipelsz 2 karton ásványvizet mondjuk. Vagy ha a gyerekért el kell menni edzésre és haza kell hozni, az autóval kell.
2014. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, én is az vagyok, vagyis nanny, és nekem sincs jogsim. Én Hollandiában vagyok, egy olyan kisvárosban ahol minden kb 15 perc bicajozásra van egymástól. Így ha gyerek után kell menni, akkor biciklivel megyek.

Az anyuka meg otthon dolgozik, így ha valami kocsival rohanos dolog van, akkor intézi.


Ha au pairnek jelentkezel az ügynökségnél jelöld meg, hogy nincs jogsid és akkor olyan családhoz küldenek ahol ez nem feltétel.

2014. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ravel válasza:

Hátránynak mindenképpen hátrány, de ahogy az előző válaszoló is mondta, előre meg kell mondani, és újra figyelmeztetni ha már egy konkrét családdal beszélsz.

Hollandiában remek bicikliutak vannak szóval ott nem csoda, hha meg tudja oldani jogsi nélkül is.

Anglia, némerto. esetén más a helyzet, de nem tartom kizáró oknak. Persze a végső szót nyilván a család mondja ki.

2014. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!