Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakma van ahol jonni-m...

Milyen szakma van ahol jonni-menni, targyalni kell? Emberekkel kommunikalni?

Figyelt kérdés

Palyavalasztas elott allok. Tanulmanyaimban eros 4-es voltam mindig, a szamokkal viszont hadilabon allok. Abbol sikerult mindig epphogy 2-est osszeszedni. Ezert a gazdasagi, banki szakmak kizarva, mert nem menne sajnos. Vegigbukdacsolni egy egyetemet hogy utana rossz szakember legyek, nem szeretnek.


Nem akarok valami nagy uzletember lenni. Tudjak keresni Budapesten 200e forintot.


Nagyon jol kommunikalok, nagyon jol kijovok az emberekkel. Amig Apukam elt elvitt magaval sokszor targyalni es nagyon tetszett az ahoy ervelt, beszelt az ugyfelekkel vagy partnerekkel. Akkoriban mondtak is tobben hogy fiatal korom ellenere milyen jol kommuikalok, milyen megnyero vagyok. Mindenki kedvel, mar elso latasra is. Szeretnek velem beszelgetni, erdekli az embereket a velemenyem.


Apu vallalkozo volt, erettsegije volt csak, sajat maga jutott el oda. Egyszer en is szeretnek vallalkozast de meg nem jott el az ideje. Egyelore szakmat szeretnek es majd allast.


Valami olyan jo lenne ahol kicsit a magam ura vagyok, el kell menni xy ugyfelekhez megbeszelni valamit, elmenni ellenorizni a munkakat, ilyesmi. Meggyozni embereket.


Igazabol bankar akartam lenni de nem sikerult. Nem mennek a szamok.

Ilyen biztositozasra gondoltam mar de unokatestverem az es kb. olyat is elad amire nincs szuksege az ugyfelnek. En ilyet nem szeretnek, nem lenne tiszta a lelkiismeretem.

Amig nem boltak dohanyboltok gondolkodtam teruleti kepviselosegben is.


Tudtok tanacsot adni? Most kicsit el vagyok veszve.



2014. szept. 27. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:

"Ilyen biztositozasra gondoltam mar de unokatestverem az es kb. olyat is elad amire nincs szuksege az ugyfelnek. En ilyet nem szeretnek, nem lenne tiszta a lelkiismeretem. "


Nos, akkor pont ennek a szakmának van rád a legnagyobb szüksége! Képzeld el, ha elterjedne rólad, hogy valóban csak olyan dolgot értékesítesz, amire igazából szüksége van az ügyfeleidnek! Hogy embereket akkor is lebeszélsz a számukra előnytelen dolgokról, ha az neked veszteséget okoz! Mindenki téged akarna, és szarrá keresnéd magad! Legyél értékesítő! Olyan igazi! Becsületes, tisztességes! Sok sikert!

2014. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!