Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kfc-nél dolgozom 16 éves...

Kfc-nél dolgozom 16 éves vagyok ugy vettek fel, hogy szakközépbe jártam de ott hagytam most ki fognak rugni?

Figyelt kérdés
vagy titkoljam? ugy félek mi lesz ha letartoztatnak ezért vagy mi?

2014. szept. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nincs diák jogviszonyod, ezért a diákszövetség felbontja veled a szerződést, így nem dolgozhatsz a KFC-ben. Rendőrség akkor lesz az ügyben ha eltitkolod, és kínos lesz amikor kérnek tőled iskolalátogatásit...
2014. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Az ám a jó életcél. 65 éves korodig a KFC-be.
2014. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha iskolaszövetkezet alkalmaz, akkor annak kötelező feltétele a nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony, ezt bizonyos szövetkezetek ellenőrzik is a diákigazolvány matricák lejáratakor, bizonyosak meg csak simán közlik, hogy ez a szabály, vedd tudomásul, és te felelsz érte.


Ahogy nem vagy már tanuló, megszűnik a szerződésed is. Mivel az iskolaszövetkezet oszt be a műszakokra, meg a fizetést és tőlük kapod, elég nehéz lesz ezt előlük titkolni. Amelyik meg nem maga ellenőrzi, annak majd a NAV hívja fel a figyelmét 1-2 hónap múlva, hogy mi az, hogy ilyen jogviszonyban alkalmaz és fizetést ad neked tanulói jogviszony nélkül (és a NAV tud mindenről, max. kicsit lassan reagál). Aztán esetleg megtehetik, hogy a NAV-tól kapott bírságot áthárítják rád.

2014. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor megyek vissza a tv2-be takaritani feketen 84000-ert
2014. szept. 29. 17:23
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat
2014. szept. 29. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!