Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliaban, foleg Londonban...

Angliaban, foleg Londonban szabad megbizni magyarokban?

Figyelt kérdés

Lattam par jo allast, de furcsa volt nekem par dolog, pl hogy mindig hirdetik, hetente rakjak fel ugyan azt, nem lajkolja vagy szol hozza senki. Abban a helyzetben vagyok, hogy kellene munka mar nagyon, de nem szeretnem azt se, ha nem fizetnenek ki.


Van valakinek tapasztalata magyar munkaltatokkal itt kint?



2014. szept. 29. 14:27
 1/4 enigmapont válasza:
100%
Olyan magyarokban ne! Nagyon sokan vannak... Privatban ossze lehet futni normalis, joindulatuakkal, de otthonrol ilyen hirdeteseket hagyd figyelmen kivul.
2014. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad megbízni bennük. közvetítői díjat enm szabad fizetni, előre le kell fixálni utazás előtt és visszaigazolni hogy valódi e a szolgáltató. ha ki van írva a cég neve, nézd meg cégjegyzékben és vedd fel velük a kapcoslatot. sajnos ez sem biztosíték, hogy nem valami átverős cég.
2014. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Londonban jórészt kétféle magyar van:


Az egyik, aki abból akar megélni, hogy lehúzza a képzetlen, nyelvet nem beszélő honfitársait állásközvetítés címen.


A másiknak pont az efélékből lett elege és ezért ment ki. Bennük meg lehet bízni, viszont nem nagyon fognak keresni másokat, pláne nem hirdetnek interneten.

2014. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Munka esetén, csak ha személyes jó ismerősöd ott dolgozik nála. - és még akkor is fenntartásokkal.

Amúgy csak "kocsmai" vagy családi haverságban.

Még új párkapcsolatra sem. Sajnos.

2015. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!