Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feladnatok a tavmunkatokat...

Feladnatok a tavmunkatokat egy bejaros meloert ami a duplajat fizeti?

Figyelt kérdés
Ma is pl. megneztem egy 20 perces filmet melo kozben otthon... nem tudok donteni!
2014. okt. 1. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2014. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, ha kell az a többlet pénz, akkor igen
2014. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a duplajat fizeti. ha minimalberen vagyok akkor

80e helyett kapnek 160-at


ha profi vagyok akkor 600ezer helyett 1,2M

2014. okt. 1. 12:05
 4/7 A kérdező kommentje:
egyszeruseg kedveert legyen a munka az amit most te is eppen csinalsz. ugyanazt a melot kene csinalnod de a duplajaert, viszont nincs meg az otthoni kenyelem, nem felugyel senki.
2014. okt. 1. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a pénz miatt.Pontosan tudom, mert én is otthon dolgozom.

Amit megcsinálhatnék 2 óra alatt, az csinálom 4 óráig, mert mindig eltereli valami fontos tenni való a figyelmem.

Ha nem végzek "munkaidőben" este is le kell ülni.

Arról nem beszélve, ami a legfontosabb nekem most és amiért új munkát keresek, félek attól, hogy begyöpösödöm otthon. Nem vagyok emberek között, nem érnek ingerek, kialakul egy világ, ami nem biztos, hogy olyan, amilyen a valódi világ. Hosszú távon azt is eredményei, hogy félsz emberek közé menni és nem állod meg a helyed.

A munkahelyen nem csak a munkavégzés az előny, ahol esetleg a kollégáktól még tanulni is lehet, hanem a társaság, az alkalmazkodás, a szocializálódás, a versenyhelyzet kialakulása, mind fontos dolog.

Otthon ez nem érint és hosszú távon igen is ez rossz dolog.

Persze van nagyon sok előnye az otthoni munkavégzésnek, hogy magad osztod be az idődet, nem kell utazni stb, de én úgy érzem sok a hátránya is.

2014. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyire vagy elhatározott és fegyelmezett személy. Ha nem vagy ellátva 8/10/12 órányi munkával folyton akkor jobb otthon mert ha végeztél, utána intézheted a többi dolgodat. A munkahelyedről meg nem mehetsz el, hogy na srácok kész vagyok holnap találkozunk. Viszont ha a munkahelyeden eltöltött időt teljesen kitöltené a munka akkor inkább bejárós pont azért amit írtak, hogy szocializálódsz és segíteni is tudnak ha probléma van és akkor tényleg csak a munkára koncentrálsz. ( persze amennyiben jó a társaság) De ha sok munkád van de te mégis képes vagy órákat eltölteni vele úgy, hogy csak arra koncentrálsz és beosztod, hogy na ettől eddig csak dolgozni fogok itthon aztán jöhet a többi akkor inkább otthon. ( Természetesen ez csak élhető fizetés mellett érvényes 80e-ért 160 helyett nem otthon dolgoznék viszont 250-ért 500 helyett már igen. Relatívan az is elég lenne a kényelmes élethez. )
2014. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

#5-el értek egyet. Én is otthon dolgoztam. Sokszor éjszaka is mert meló volt. Ez ment szépen 2 évig. Az otthoni melótól szépen lassan eltávolodtam a munkatársaimtól, szépen beszűkültem. Aztán jött a válság és a cégnél ki kellett valakit rúgni. És nyilván én lettem az a valaki, még úgy is, hogy szakmailag semmi probléma nem volt a munkámmal és még "olcsóbb is voltam" ebben a formában a cégnél.

Baromi nehéz volt visszaállni a normál munkarendbe.

Soha többet nem vállalok távmunkát még több pénzért sem. Maximum mellékmelónak.

2014. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!