Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A workline közvetítővel...

A workline közvetítővel beszéltem akik azt mondták, hogy a programdíjuk 450 font amit a munkáltatóval megkötött szerződés aláírása után kell fizetnem. De másoktól azt hallottam, hogy ha pénzt kérnek akkor az rendszerint lehúzás. Megbízható ez a cég?

Figyelt kérdés

#cég #Anglia #munka #workline
2014. okt. 3. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Törvénybeütköző munkaajánlatért bármilyen elnevezéssel pénzt kérni. Így ha egy cég pénzt kér, még akkor is ha azt mondja, csak szerződéskötéskor kell fizetni az kamu.

Én nem hinnék benne.

Egyébként tényleg nem értelek. Ha tudsz angolul, akkor miért nem keresel te magad munkát? 450 font akárhogy is nézzük a létminimum fizetésnek a fele. Spórolj még hozzá pénzt, és gyere ki, keres te munkát. Így senki nem fog pénzzel lehúzni téged.

2014. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

450 font kipötyögtem 181 000 Ft. Nemrég olvastam egy postot, hogy a magyarok jelentős része abból él Angliában, hogy a honfitársait húzza le.


No nézzük itt, hogy működik:

Van egy vállalkozó haverod akár még ténylegesen dolgoznak is valamit. Jelentkezel munka reményében várnak 1-2 hetet/hónapot, hogy ne legyen feltűnő aztán hívnak, hogy végre találtak egy tök jó munkát még magyarok is vannak jó fizetés stb. Elmész aláírod a papírt dolgozol 1-2/hónapot ingyen és puff felbontják a szerződést (kirúgnak). Csak nyertek vele : leperkáltál 450 fontot amit valszeg elfeleznek. Még egy kis profitot is termeltél nekik a munkáddal.


Nem tudom külföldön hogy van a munkaszerződés de biztos vagyok benne, hogy ott is van próbaidő ami probléma nélkül megszüntethető.


Az a munka amiért fizetni kell az lehúzás. Próbálkozz tovább.

2014. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

EU-ben törvény tiltja azt, hogy a munkaVÁLLALÓTÓL munkaközvetítésért pénzt kérjenek.


Ergo 100% kamu.

2014. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tuti lehuzas!!! Nem kerhetnek penzt munka kozvetitesert. Rendszerint magyarok hirdetnek ilyesmit, hogy "utikoltseg, es a szoba egy heti/havi berleti dija" -t kell csak kifizetni, ami hihetonek is tunik. Csak viszonyitas keppen £450 font 10-12 eves auto ara, vagy egy atlag fizetesu ember fizujanak 1/3-a. Tehat: gyujts meg 450 hozza, kepezd magad tarsalgasi szintu angol beszedre (BBC radio 2 online sokat segit) es indulj a magad utjan.
2014. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

szia!


A workline nem közvetítő, azaz nem beszélhettél workline alkalmazottal aki 450 fontot kért tőled!

Van egy haverom úgy hívják, hogy google 1-2nap alatt össze tudtam szedni azokat az infókat amiket aztán pár nap utána járással le tudtam ellenőrizni.


Az esély arra, hogy átverjenek épp úgy 0% mint itthol,

Ha téged ithol bármivel is a piacon aboltban munkával az életben át lehet verni és nem tudsz magadnak semmit elintézni és küzdeni akkor esélytelen vagy észak korreában is és Nagy Britanniában is, ezért nem válaszolom meg a kérdésed, ennek neked kell utána járnod,

annyit viszont elárulok mert ez engem is meglepett, hogy bizony az összes csaló és a nem csalók 99% is kér közvetítési díjat.

2014. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Király, mondd hogy simán, ha megvan a munkád ne fizess, mert illegális (ez bármilyen erre vonatkozó szerződést is semmissé tesz, de egyébként sem fognak pereskedni, simán mondd szépen hogy "húzzál el cigány magyar"). Ilyen egyszerű.
2014. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!