Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki megdobna pár álláskeres...

Valaki megdobna pár álláskeresési tippel?!

Figyelt kérdés
3 éve regisztrált munkanélküli vagyok, és már kezdek becsavarodni. Persze ez idő alatt találtam jó pár alkalmi munkát, de a 90%-a nem fizetett ki. Így besokalltam és mivel a drága munkaügyi központban semmit sem támogatnak, semmilyen tanfolyamra, nyelvi képzésre nem jutottam be, hát saját zsebből kínkeservesen kigazdálkodtam egy szakmát. Most kereskedelem-marketing érettségim és egy felsőfokú logisztikai, műszaki menedzserasszisztens végzettségem van. Kereskedelmi, adminisztratív, ügyfél tájékoztatói tapasztalatra tettem szert ezidáig. Már megszámolni sem tudnám, hogy hány helyre beküldtem az önéletrajzom - amit előzetesen egy HR-es ismerőssel ellenőriztettem - ha hirdettek szabad pozíciót, ha nem. Voltam pár állásinterjún, de ennyi. Pedig nem vagyok igénytelen, buta ember. 25 éves vagyok, tehát se nem túl fiatal se nem túl idős. A tanfolyam befejezése után fél évig csak helyben kerestem állást. Semmi. Majd kiterjesztettem a keresést 50 km-es körzetben. Ebben a sávban még meg tudom oldani a napi utazást és egyéb nyűgöket. De még így sem találok semmit. A drága munkaügyi központ indít nyelvtanfolyamot, de csak középfoktól. Alatta semmi. És nem, már nem válogatok állás és állás között. Egyszerűen passzolom, hogy mit csinálok rosszul. Ha valakinek lenne bármilyen tanácsa, szívesen fogadnám!

2014. okt. 4. 16:19
 1/8 SullaFelix89 ***** válasza:
100%
Az állítólagos HR-es ismerősöd nem tud tanácsot adni neki ez a szakmája.
2014. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Vannak munkaközvetítő cégek, ahol találhatsz munkát pl nálunk a boschba szoktak ezáltal menni, de nem tudom hol laksz. Viszonlyag könnyá bejutni, és amíg nicns másik munkád addig ott dolgozol havi 90-100 ezerért
2014. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

SullaFelix89 amiket mondott az ismerősöm, megfogadtam. Annyira pedig nem vagyunk jóban, hogy naponta zaklassam, ha semmi sem válik be.


Kedves 2. válaszoló, dunaújvárosi vagyok. Köszönöm a tippet, a Boschnál még nem próbálkoztam, de ami késik nem múlik :)

2014. okt. 4. 17:43
 4/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Ha már Dunaújvárosi vagy és szalagmunka akkor Hankook, mert tudod az helyben van a Bosch termelése meg Miskolcon.
2014. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, de természetesen a Hankookba nem vesznek fel nőket, legalábbis nagyon elvétve egyet-egyet....
2014. okt. 4. 17:50
 6/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Akkor a közeli Székesfehérváron ott a Sapa......
2014. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bosch-t csak példának mondtam, de rengeteg ilyen szalagos munka van, ami addig jó, míg nincs másik és ha kifogsz egy jó közösséget a munka sem annyira egetrengető. Sok sikert, remélem sikerül mihamarabb elhelyezkedni, hidd el nem annyira nehéz, mint az ember gondolná.
2014. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

SullaFelix89 - Nézelődtem Szfváron, ez sincs kizárva! Köszönöm!


7. Válaszadó - Köszönöm a jókívánságot, bízom én is a legjobbakban!

2014. okt. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!