Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem utaljatok azokat az...

Nem utaljatok azokat az embereket akik nem valaszolnak az emaileitekre?

Figyelt kérdés

Kileptem egyik cegembol, kb. felev utan irtam a HR-esnek egy kerdest, es nem valaszolt.


De olyan is volt, hogy valaki feladott allashirdetest, igaz mar regi volt, es valoszinuleg betoltottek a poziciot, de azert irtam egy emailt es kerdeztem, es nem valaszolnak egyszeruen!


Ezek a mocsingok csak akkor irnak, es addig erdekled oket, amig az a celjukat szolgalja, utana leszarjak a fejed!


2014. okt. 5. 12:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Amugy az egyik ilyen HR-esre ugy bepoccentem, hogy megkerestem a fonoket es szoltam neki hogy megis hogy dolgoznak naluk. Ra parnapra rogton behivtak interjura es amikor kettesbe maradtam a HR-esre latszott rajta hogy nem tetszett neki amit csinaltam.
2014. okt. 5. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem utálom ezeket az embereket.

Sok HR-es sokkal bunkóbb is tud lenni. Ez mutatja, hogy a cégben milyen a hangulat. Ezt a vezetőség is tudja, mert ő alkalmazza a HR-t.

Ha bunkó a HR-es keresek másik céget, mert ha felvennének, és más is így viselkedne, nem bírnám ki. Ha jó fej a HR-es, a cégnél jól fogom érezni magam.

2014. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
PS: van olyan hely, ahol 1 év múlva válaszolnak csak! Inkább add be több helyre is és légy türelemmel! Nem könnyű állást találni, nagyon kitartónak kell lenni. Egy-egy kudarc nagyon le tud húzni, de nem szabad engedni, mert ha megérzik rajtad, az neked nem segít! Fel a fejjel. Küld a 3.14csába nyugodtan, ha haverokkal beszélsz, de ha vele beszélsz, legyél tisztelet tudó. :) Végülis neked kell eladnod magad, de nem mindenki keres pont téged.
2014. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

"csak akkor irnak, es addig erdekled oket, amig az a celjukat szolgalja, utana leszarjak a fejed!"


Nyilván. Te magad is ezt teszed nemde?


Vagy te ha holnap reggel megkeresnének az előző munkahelyedről - ahonnan már fél éve kiléptél - hogy nem töltenél-e ki egy 2 órás kilépési interjút (amiért semmit nem kapsz, csak egy köszit) akkor gondolom eldobnál kapát kaszát és rohannál, igaz? Ja, nem, mégse...


Ugyan ez a helyzet egy cég dolgozójával is, csak nekik még 200000 egyéb más dolga is van a te leveleiden felül és nyilván priorizál, hogy neki (a főnökének) mi a fontos - a te lelki világod vagy az, hogy haladjon a munkájával.

2014. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en csinalok (csinaltam) kilepesi interjut es az emailekre is valaszolok! a kilepesi interjunak pont az a lenyege hogy a ceget segitsem hogy tanuljanak belole, hogy mi az oka amiert elmennek toluk az emberek! de ezek utan mar lehet nem fogok csinalni tobbet!
2014. okt. 5. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Az exit interjú bohóckodás - megszervezik, lebonyolítják, hümmögnek az eredményen, aztán tesznek rá, minden megy a régiben.

Azért nem válaszolnak az emailedre, mert napi több száz éhenkórász szerencselovag ír nekik. Érthető, hogy szeretnének az értékes jelöltekre fókuszálni.

2014. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!