Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit tehetnék,...

Szerintetek mit tehetnék, hova menjek?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredésemben fordulok hozzátok. Nagyon sürgősen kéne pénz, mert egy gyógykezelésre kell pénz az egyik hozzátartozómnak, amit sajnos zsebből nem tudok kifizetni.

Gondolkoztam már mindenféle munkán, amit elvállalhatok, de egy kivételével semelyik nem hoz annyi pénzt, amennyi kéne.

Hallottam ezekről a privát katonai cégekről, akik borzalmasan veszélyes helyre visznek rendet tenni, de borzalmasan nagy a fizetség. Több éves katonai, később rendészeti múlttal rendelkezem, és szinte csak ebben vagyok igazán jó.

Ha valaki ismeri az ilyen munkákat, és tudna beszélni a fizetségről meg a körülményekről, na meg a jelentkezésről lekötelezne.

Előre is köszönöm


2014. okt. 5. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ntöbb éves katonai és rendészeti múlttal rendelkezel, akkor nem tőlünk kérdeznéd, hanem tudnád ezeket a dolgokat.
2014. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen biztonsági cégek, csak nem Magyarországon és csak az eliteket veszik fel. Ha nem voltál egy nagyobb háborúban, nem szereztél kitüntetéseket, a ranglétra alján helyezkedsz el akkor ne is álmodj ilyenről.


Amúgy pedig igaz. Amennyiben tényleg ennyi tapasztalatod lenne, abban az esetben nem itt kérdezgetnéd.

2014. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez tnyleg furi, miért minket kérdezel, miért nem a vezetőidet?
2014. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!