Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mit tehetnék? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? Szakítsak vele? Vagy menjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A vőlegényemmel,körülbelül 1-és,féléve élünk együtt. Nagyon közeli a kapcsolatunk,nagyon szeretjük egymást. Viszont én sose voltam jóba a családjával. Nagyon undorítóan viselkedtek velem... röviden ez történt: korházba kerültem,mert leestem a lépcsőröl.( megrándult a bokám csak) nem tudtam lábraálni úgy 4-napig. akkor volt pont a szülinapom,és együtt akartuk eltölteni. Ezért nem tudott átmenni a párom az anyukájához,és ezen nagyon kiborultak... fenyegették a párom,és visszakarták költöztetni... nekem ez elég furcsa dolog volt... az anya rakta ki a házból,úgy fogadta be anyukám a páromat...( mert az én családommal élünk) de pénz,se semmi nélkül.

Szerintem ez elég undorító volt,de nem erről van most szó. Nem szívesen vagyok ott velük,amikor a párom át akar menni,mindig azt mondja hogy nélkülem ő nem megy sehova,ezért kénytelen vagyok átmenni,mert ha nem megy még ránkgyújtják a házat... -.-

aztán most elakar menni a párom a családjával,a nagypapájához,amivel semmi probléma sincs... CSAK én nem megyek. nem akarok menni,nem akarom hogy állandóan rossz szemmel nézzenek rám,és hogy állandóan "oltogassanak" mert mindig ezt csinálják. De a párom nem érti meg... azt mondja,hogy én egy önnző vagyok,meg hogy szívtelen,hogy nem megyek vele... én szeretnék elmenni a barátaimhoz,mert ő sose enged el engem,és nekem nem volt családom... engem apukám nevelt fel,anyukámmal külön éltek... a báttyáim sose tőrődtek velem,nekem a párom a mindenem...

de sose leszek olyan fontos,mint legalább a családja...

sose lettem rosszat ellenük,de sose tartottak engem családtagnak... mert ahogy mondták (idézem) : most már a párom rám költi a pénzét,nem oda adja le.. " szerintem ez is undorító kijelentés,de ok,mindegy...

ha ez tényleg egy komoly kapcsolat,akkor ennek szerintem nem így kéne lennie. Én mindenről lemondtam érte,áldozatokat hoztam,és úgy is átmentem vele az anyukájához,hogy ő csak a legroszabbakat kívánja nekem. :(

jól esne,ha nem menne miattam... de ezt sose várhatom el tőle,csak ő várhatja el tőlem. Azt se várhatom el tőle,hogy megvédjen engem... legalább csak ne eröltetné azt,hogy menjek :( mit tehetnék? adjam be a derekam? akkor ő mért nem tesz értem semmit?! miért mindig nekem kell? rosszul érzem magam,míg ő csak nevetgél :( kérlek,segítsetek! összesen 2-éve vagyunk együtt,és még sose gondolkoztam a szakításon,de most eszembe jutott...



2013. jan. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
tul hosszu, nem olvasom vegig.
2013. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz,hogy ezt megosztottad velem!...
2013. jan. 25. 15:34
 3/4 anonim válasza:
Istenem :( annyira sajnállak ! én nem dönthetek helyetted de ha már 2 éve együtt vagytok és a párod nem ért meg téged és nem tesz érted semmit akkor hogy bírtad ki eddig? :/ , megértelek hogy nagyon szereted de ez nem egy "tökéletes kapcsolat" ha így viselkedik veled... meg a szülei is igazán elfogadhatnának ... épp az hogy a fiúnak kellene jobban a lány érdekét nézni és nem mindig csak magára gondolni.. Remélem rendeződnek majd a dolgok ! ;) sok sikert! :)
2013. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem,tudod.. az én párom egyáltalán nem rossz. szóval mindennap kényeztet,akármit kérek megcsinálja.... romantikus,aranyos,kedves,és csak akkor lesz egy állat,ha kéne menni a családjához. ... azért próbálom megoldani. köszönöm!
2013. jan. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!