Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vissza adjam a munkalehetőséget?

Vissza adjam a munkalehetőséget?

Figyelt kérdés
Egy cégnél dolgozom mint alkalmazott, kaptam egy lehetőséget hogy a cégen belül vállaljak el olyan tevékenységet amit nem tanultam, nem csináltam eddig. Betanulásom volt igaz kb. 3-4 nap ami napi 4 órából állt. Akkor úgy éreztem mivel mellettem volt a segítség ment a dolog (biztonságot adott a jelenléte) Fejben értem, de most már élesben és egyedül kell csinálnom, nem tud mellettem lenni az akkori betanított segítségem. Az első nap a nagy lelkesedésem alább hagyott amint megláttam a sok feltornyosult munkát. Én úgy gondoltam tiszta lappal kezdek és nem más otthagyott munkáival (sajnos az előző kollega hogy megtudta elmegy már nem fejezte be amit csinált). 3 nap alatt sem értem magam utol és csak tornyosul a munka ami mellett még saját feladataim is vannak a cégnél. Két felé szakadni nem tudok. Mivel nem vagyok tapasztalt rutinos félek elúszom a munkámban és most azon tanakodom, hogy visszaadjam-e a munkalehetőséget (persze a több pénz csábító volt) vagy küzdjek és majd lesz valami. Csak utána lenne kellemetlen hogy a többiek szemében: na nézd mégsem jött össze neki - és a sutyorgás a hátam mögött bántana.
2014. okt. 8. 04:42
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a három nap semmi, ennyi idő alatt még nem kellene leszűrni, hogy nem megy.


Nekem 380 ügyet kellett folyamatában átvenni valakitől úgy, hogy a "betanítás" egy háromnegyed órás magyarázat volt, és ennyi. Másnaptól napi több bírósági tárgyalás következett ezekben az ügyekben, amiknél én még az odavágott akták közül ki sem tudtam szedegetni egyelőre a tárgyaláshoz szükséges anyagokat.


Minden egyes áldott nap zokogtam, és minden hétvégét benn töltöttem az irodában, hogy rendszerezzem az anyagokat. Kb. két hónap volt belejönni, de aztán megtanultam és megszerettem ezt a munkát.


De az eleje nagyon-nagyon nehéz volt, elmondani sem tudom, hogy mennyire.

2014. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem három nap után még azért ne add fel.
2014. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a bíztatást megpróbálok még kitartani
2014. okt. 9. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!