Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozom egy cégnél ahol...

Steadywarp kérdése:

Dolgozom egy cégnél ahol előléptettek februárban, új munka kört kaptam, de nem írattak alá velem új munka szerződést és a régi fizetésemet kapom Be lehet hajtani rajtuk az elmaradt bérkülömbséget?

Figyelt kérdés
Dolgozom egy cégnél ahol előléptettek februárban , új munka kört kaptam , de nem írattak alá velem új munka szerződést és a régi fizetésemet kapom és nem azt amit ehhez a munka körhöz tartozik már 7 hónapja... Jeleztem ezt vezetőbb személyeknek de mindig csak ígéreteket kaptam! Sajnos szerződéseket írattak velem alá tovább képzések miatt és nem tudok felmondani mert meg kellene térítenem a képzések árát!

2014. okt. 10. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor valojaban nem leptettek elo. Nem hiszem hogy be tudnad hajtani. Jarj a fonokok nyakara.
2014. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Addig nem is kellett volna dolgoznod az új munkakörben, amíg nem vagy hivatalosan is abban. Még akkor sem, ha nem járna fizetésemeléssel. Hiszen egy munkakörhöz tartozik munkaköri leírás, hogy pontosan mi a feladatod, tájékoztatnak, hogy ki a felettesed, kik a beosztottjaid.

Ez így eléggé veszett ügy, jól kibabráltak veled. Elvégeztették veled 7 hónapig (és még ki tudja meddig) azt a munkát, amit nyilván nagyobb felelősséget kíván, ugyanazért a pénzért.

Mit tudsz tenni? Munkaügyi felügyelet, ott meghallgatnak, de biztosíték semmire sincs.

2014. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Töltsd le a LIGA ingyenes munkajogi alkalmazását a mobilodra, fent van a Google Play áruházban. Keress rá a szakszervezet szóra, és ez az első találat! Mindenféle munkajogi kérdésre benne van a rövid egyértelmű válasz!

[link]

2014. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!