Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aláírtak helyettem egy szerződ...

Aláírtak helyettem egy szerződés hosszabbítást/modosítást?

Figyelt kérdés

Legális ez?

Én és az egyik munkatársam nem voltunk hétfőn mikor a többieknek módósították. Aláírták helyetünk.

Mit lehet tenni? Lehetne ezzel szivatni a munkahelyet?

Ez ok irat hamísítás, nem?



2014. okt. 16. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni?

Honnan tudod, hogy alá lett írva? Elvileg akkor te nem is tudsz semmit arról a módosításról.

Tehetsz feljelentést, hiszen ez bűncselekmény. De csinálhatsz úgy is, mintha nem tudnál róla, és ha valami joghátrány érne miatta, akkor meglepetten nézel, és röhögsz egyet.

2014. okt. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ideadtak egy példányt belőle amiben "aláírtam".
2014. okt. 17. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a feljelentés maradt... Kérdőre lehetne vonni őket "privátban", de ez már békésen nem fog végződni, kivéve, ha beletörődsz a helyetted történt aláírásba.
2014. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendőrségen lehet feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen okirathamisítás gyanújával.

Konkrét személy ellen ne tegyél feljelentést, mert ha mégse lesz eljárás akkor ő feljelenthet téged becsületsértésért.

Majd a rendőrség kinyomozza hogy kik fértek hozzá a papírhoz és az igazságügyi szakértő majd megállapítja, hogy ki írta alá pontosan.

Nem is értem miért nem lehetett várni pár napot az aláírással, azért ilyesmiben ez elég durva.

2015. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!