Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok árufeltöltő...

Elvállalnátok árufeltöltő munkát minimálbérért, ha munkanélküliek lennétek már hosszú ideje?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy ajánlatot az Auchanba, frissáru osztályra árufeltöltőnek felvennének 8 órában.Nem egy álom meló az biztos, minimálbéres, szakmáimba se vág, de nincs munkám már jó ideje.Jövőhéten kezdhetnék is.Szerintetek elvállajam?

2014. okt. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elvállalnám, mellette pedig gőzerővel keresnék olyan állást, ami jobban megfelel a képzettségemnek, tapasztalatomnak stb.


A pénz nagy úr, főleg, ha családot is kell eltartanod a keresményedből.


Úgy mondom azt, hogy elvállalnám, hogy többdiplomás, szakértői munkakörben dolgozó ember vagyok: de gyermekem van, a megtakarítások sem tartanak örökké és így legalább jönne valami bevétel a konyhára, lenne rendezett TB-m, stb.

Persze, hogy elvállalnám- még azon is gondolkodnék, hogy esetleg a cégen belül a központba valahogyan feljebb tudok-e lépni (elnézést, ha nem életszerű a példa, nem a kereskedelemben dolgozom).

A munkabér után, ha gyermekeket is eltartasz jár az adókedvezmény, mehetsz nagy gáz esetén táppénzre, van biztosításod, nyugdíjszerző időd stb.

Nagyon sovány vígasz, de a semminél több.

Bizonyára hétközben is adódnak szabadnapjaid, így akkor tudnál állásinterjúkra járni vagy állásbörzére vagy neten keresni új állást stb.


Túl sok a munkanélküli, ki tudja meddig leszel még az és egyáltalán a közeljövőben kapsz-e még ilyen lehetőséget.

Menj, hajrá.

2014. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Habozás nélkül elvállalnám ilyen helyzetben, és közben keresnék valami jobbat...de pénz addig is kell.
2014. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)Elvállalom úgy döntöttem, ha nem is a legjobb, de legalább pénz, több mint a semmi.
2014. okt. 28. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
itt kettes, örülök, hogy így döntöttél. Én azt gondolom, hogy ha az embernek munka kell, akkor majdnem bármilyen jobb, mint a semmi, és az Auchan + árufeltöltés messze van a legszarabb melóktól szerintem, még ha valóban nem is álommunka. És sokat segít az ember önbecsülésén, ha van munkája, még ha nem is a legjobb.
2014. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az biztos, hogy jót tesz az ember lelkének ha hasznosnak érzi magát és dolgozik.Nem is tudom miért gondolkoztam rajta mikor erre várok már régóta, hogy valaki alkalmazzon végre.
2014. okt. 28. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvállalnám, örülnék neki, kezdésnek nagyon is jó. nehogy kihagyd!
2014. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!