Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Tescóban mit csinál pontosan...

A Tescóban mit csinál pontosan egy árufeltöltő?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék elkezdeni dolgozni, (semmilyen szakmai tapasztalattal nem rendelkezem) és azt hallottam, hogy a fenti munkára mindig van igény. Mit csinál egy árufeltöltő, milyen állóképességet igényel a feladat?

2014. okt. 1. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat benne van a nevében.... Feltölti a polcokat áruval. Kell álló képesség, lévén hajolni, emelni, állni, járni kell,
2014. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

őőő, túlél?

Valójában én inkább nennék 3 műszakos gyártósorra, mint oda. Semmi jót nem hallottam még róla, bár lehet, hogy ha nagyon jó vagy ki lehet törni idővel.

2014. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Igény az van rá, de jó nagy túljelentkezés is, pont a munkakör egyszerűsége és kevés feltétele miatt. Illetve amiatt, hogy a Tesco egy korrekt munkahely, versenyképes a fizetés, rendesen bejelentenek, fizetik a pótlékokat, túlórákat. Tehát mivel bőven van kikből válogatni, nem vesznek fel azért ide sem akárkit.

Áruval kell feltölteni a polcokat, ennyi. Azért nem egy álommeló, eléggé igénybe veszi az embert, azt hiszem, el lehet képzelni, hiszen nagyjából mindenki el tudja, mit csinál egy árufeltöltő. Az is lehet, hogy lesz valami köcsög főnököd, akkor nagyobb szopás, de az is lehet, hogy minden tök jó lesz, és még meg is kedveled. Előre ezt nem lehet megmondani.

2014. okt. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
jó meló. a semminél meg főleg jobb.
2014. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik részlegen.Ahol ugyanis friss áru van ott szavatossági időt is nézni kell, ellenőrízni nem e járt le, ha lejárt akkor kiszedni, árváltozásokat kirakni, leltárazni havonta, kipakolni az új árut, kiszedni békával a raktárból ami sokszor kautikus.Selejtezni, akciózni stb.Elég sokmindent kell csinálni éhbérért.Napi 1x van szünet.Fizikai munka, elfogsz fáradni benne nap végére.Lazsálás nincs egész nap gürizned kell.Árufeltöltő vagyok, minden nap fölakarok mondani....
2014. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!