Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aldinál mennyi a nettó fizetés...

Aldinál mennyi a nettó fizetés 6 órás részmunkaidőre? A brutto 101750, nettó alap fizetésnél mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Most vettek fel az Aldiba, brutto 130000ft-ot mondtak,csak azt később mondták el hogy az alap 101750ft.
2014. nov. 4. 06:07
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

www.nettoberem.hu


beírod, kiszámolja.

2014. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én olyan valaki tanácsát szerettem volna kérni aki dolgozik/dolgozott az Aldinál.Nem adatra,tényekre vagyok kíváncsi!
2014. nov. 4. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

1. válaszoló vagyok.

Valóban nem dolgoztam az Aldinál, ellenben adószakértő vagyok.

Így bátran ki merem jelenteni, hogy tökmindegy milyen cégnél dolgozol, a 101.750 Ft bruttónak ugyanannyi a nettója mindenütt.


ha pedig az lett volna a kérdésed, hogy konkrétan mitől függ, mit kell teljesítened a további bruttó kb. 28 eFt-ért, akkor így kellett volna a kérdést megfogalmazni, nem?


Szép napot.

2014. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Akkor becsaptak, ennyi. Előző válaszoló pontosan értette mit kérdezel csak okoskodik, de utálom az ilyet. Valószínűleg műszakpotlék az a plusz,a cafeteria nem számít bele,mert az béren kívüli juttatás
2015. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!