Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudtok a Müller Péter...

Mit tudtok a Müller Péter féle "1év alatt elérhető anyagi függetlenség"-ről?

Figyelt kérdés
Konkrétan mi a munka?! És ő ebből mit profitál?!
2010. jan. 27. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Müller amúgy is nagy lódító,én nem bíznék benne
2010. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

1.vagyok



bocsi azt hittem egy Müller Péterre gondolunk,de mégse,így az 1.választ ne vedd figyelembe


1.voltam

2010. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem a pszichológusra gondoltam. :)
2010. jan. 27. 14:52
 4/8 anonim válasza:
52%

A teszt amit Péter talált ki és elemez, a szcientológusok által használt teszt, elnevezése "Oxfordi teszt", aminek neve is sántít, de ennek mindenki nézzen utána ha kíváncsi.

Inntől mindenki eldöntheti, részt vesz e szemfényvesztős játékban és fizet e valamiért vagy nem!


Azért üdv a vállalkozó kedvű balekoknak!

2010. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
OFF: Aki vállalkozni szeretne, az miért balek??????
2010. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most töltöttem ki a teszteket, és elküldte a választ az e-mail-omra, de azt hiszem itt vége is lesz a dolognak, nem tudok egy forintot sem elveszíteni és nem bízom meg vad idegenekben, sok csalódás ért már.
2010. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kukuri válasza:
Valakinek van friss infója az 1év.hu ról?
2014. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Péternél én az 1év havi fizetős szolgáltatását is igénybe vettem, majd mivel nekem az lassú volt, pár hónap után inkább előfizettem az intenzív "Desszert" nevű programjára, úgyhogy van tapasztalatom mindkettővel.

Nem az a célom most, hogy mindenáron dicsérgessem, de én kifejezetten jó véleménnyel vagyok róla és azt is megmondom miért:

- Másoktól is tanulok, és egyáltalán nem tapasztalom azt, hogy valaki jobb lenne, vagy több mindent tudnék általuk beépíteni, pedig ugyanúgy hasznosak azok is. Sőt, igazándiból ő olyan dolgokat is megtanít, amire mások egyáltalán nem figyelnek, pedig komoly jelentősége van a siker szempontjából!

- Ha valakinek mindig elolvasom a hírleveleit az pont ő, mert tőle tudtam eddig a legtöbb dolgot hasznosítani.

Először is, aki nem használja és építi be az életébe azt amit tanít, az biztosan nem is fog eredményeket elérni. Ezt utána sokaknak a legkönnyebb Péterre kenni. Ez az oktatás sajátossága eleve. Nem csak a tanáron múlik minden.

- Amit tanít az véleményem szerint korrekt és maximálisan megállja a helyét.Valóban igyekszik minden szükséges infót átadni ahhoz, hogy dolgozni tudjál magadon, az életeden és eredményeket tudjál elérni. Az hogy valaki ezután nem valósítja meg azt, amit tanít, az nem az ő hibája.


- Nagyon sokat köszönhetek neki, még annak ellenére is, hogy van, amit még én sem tudtam megvalósítani és részben sikerültek a dolgaim. Ezt azonban sosem tekintettem az ő felelősségének, mert valójában az enyém. Ugyanis nem csináltam amit megtanultam, vagy még idő kellett ahhoz, hogy megtanuljam vagy megértsem a hiányzó készséget hozzá. Pl. honlapépítés. Viszont amit beépítettem, az határozottan megy!

Összefoglalva véleményem szerint rendkívül komoly meló, kitartás és elkötelezettség nélkül senkinek nem fog menni a váltás. Ezért nem lesz mindenki a résztvevők közül sikeres!

Ő is hosszú évek alatt szedte össze, amit tud és lássuk be, ő csinálja jól, ha ott tart, ahol most. Kitől tanulj, ha nem azoktól, akik élen járnak abban, amit te is meg akarsz valósítani?

Nem lehet valaki mástól várni minden megoldást. Nem ő fogja megoldani az egyedi kihívásokat az életünkben, csak az irányvonalat, és a működő mechnanizmusokat tudja átadni. Remélem tudtam a véleményemmel segíteni. Először én is csak kipróbáltam amúgy a dolgot, 1x havi x forint kockázatot nekem megért. Hisz vállalkozó vagyok, aki mer ésszel kockáztatni, mégha kezdetben csak ilyen picit is.

2015. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!