Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy pályakezdő gépészmérnök...

Egy pályakezdő gépészmérnök milyen másodállást vállalhatna?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy matekot, vagy fizikát fogok tanítani általános és középiskolásoknak. Sőt, még a kémia is menne.

Arra is gondoltam, hogy inkább elmegyek valami bárba pultosnak, de ettől félek, mert ha meglátnának a céges munkatársaim, vagy a főnököm, az szerintem rossz fényt vetne rám.

Szerintetek..?



2014. nov. 19. 21:27
 1/7 A kérdező kommentje:
MLM és hasonlók kizárva.
2014. nov. 19. 21:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz másodállást? (egy gépészmérnök hallgató)
2014. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most vagyok pályakezdő. Dec 1-én kezdek, ami ugye nem túl szerencsés, mert az ünnepek miatt kb félhavi fizut fogok kapni. SZal az albi-rezsi-kaja kombó után örülök, ha kijövök 0-ra. Március körültől már stabil leszek anyagilag, bár a plusz pénz mindig jól jönne.
2014. nov. 19. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy rossz fényt vetne rád?

Én inkább arra gondolnék, eléggé hajtasz, ha főállás mellé elmentél még dolgozni. De ha el is mondod, hogy jelenleg rosszul jöttek ki az anyagiak, szerintem meg is értik, ők is voltak kezdők..

2014. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attol félek, hogy elbukok egy esetleges fizuemelést, mert h a kiegészítö munkàval együtt màr ùgyis eleget keresek...
2014. nov. 20. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Tanítani,legalábbis hivatalosan,iskolába nem mehetsz el tanári végzettség nélkül.
2014. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anno egy anglisztikas csaj keszitett fel nyelvvizsgara. Nem volt tanar viszont vagta mit hogy kell
2014. nov. 20. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!