Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát (milyen típusút)...

Milyen munkát (milyen típusút) tudnék szerintetek vállalni így? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Miután leérettségiztem a gimiben, már volt egy egyetem, amit ott hagytam fél év után, most pedig szintén úgy tűnik, hogy abba hagyom azt az okj-t is, amiben idén szeptember óta vagyok.

Mivel tudnék pénzt keresni az elkövetkező x hónapban így, hogy az érettségim már megvan, de semmi azon felüli végzettségem nincs? Értelmes válaszokat köszönöm előre is :) (a trollkodók pedig úgyse tudják a kérdésem valódi okát, hogy az eddigi iskoláimat pontosan miért is hagytam abba)

20/f



2014. nov. 28. 11:36
 1/6 anonim válasza:
Elmehetsz szalag mellé munkásnak.
2014. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos nem sok lehetőséged van... fizikai vagy betanított munka. Sorban áll a sok diplomás melóért. Én gyárban dolgozom, irodában, még szalag mellett is állnak diplomások mert nincs más lehetőségük és hát a gyerekek meg a hitel...tudod.
2014. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Sorban áll a sok diplomás melóért" sajnos így van :(

de ennek az éremnek mindig is az volt a másik oldala, hogy a diplomások eredetileg milyen melóért is állnak sorba? olyanokért, amelyhez amúgy is kell a diploma... (és mivel ezt nem kapják meg, ezért vmennyi időn belül a biztos kereset érdekében olyan állást választanak, amit felsőfokú végzettség nélkül is vállalhatnak)

Hoppá! tehát VANNAK ilyen munkák is! (de mik azok? ez lenne a valódi kérdés)

2014. nov. 28. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha van nyelvismereted és egy kis alaptőkéd, vagy aki tud elindulásban segíteni anyagilag, menjél ki hajóra! Fiatal vagy van esélyed! Szobalány, felszolgáló pl. vagy ha erős középfokod van recire is mehetsz!
2014. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Lehetsz gyári droid vagy ha van b-s jogsid, akkor lehetsz futár, vagy felülhetsz mondjuk egy spirnterre és ha van egy minimál nyelvismereted, akkor mehetsz vele nemzetközizni. Ez nem kamion, egy félig megrakott sprinterrel meg lazán lehet 180-al csapatni a pályán és szép pénzeket is lehet vele szakítani ha bevállalod erre a pár hónapra, hogy ne legyen életed.
2014. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Jah fiú vagy, bocs :D szobalánynak nem mehetsz, de a másik kettőnek igen.
2014. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!