Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki a Tescoban kasszázik, el...

Aki a Tescoban kasszázik, el tudná nekem mondani, hogy hogyan is működik?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam először betanításon, és így, elsőre bonyolultnak látszik. A harmadik alkalommal már tényleg beültetnek? Egyedül lesznek?

Hogy indítom el a kasszát? Ti mennyi idő alatt szoktatok bele? Ha bárkinek bármi hasznos tanácsa lenne, azt is szívesen venném.


Köszönöm szépen.



2014. dec. 2. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Járd körbe vásárlóként a pékséget és a zöldség-gyümölcsöt, hogy biztosan felismerj mindent, a kódok adottak, simán meglehet őket tanulni. Egyedül leszel, igen, de nem sok helyen van két ember ennyi feladatra, minden automata, egyszerű, mint a faék. Ha csak az újdonság miatt izgulsz, nem kell tenned, hamarosan belejössz! A kasszasori vezetőktől kérdezz bátran, amit csak tudni szeretnél! A kérdéssel sosincs gond, annál több van a "rosszul kitalált" egyéni megítéléssel!

Üdv, Budaörs, központi iroda

2014. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Jópár ismerősöm volt már Tesco-ban kasszázni, vigyázz, mert szeretik a kasszahiányt a buta kezdőkre verni... Nagyon figyelj oda!!!
2014. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Na én pont ezért nem ültem be soha kassza mögé, mert kö.csögségek vannak.
2014. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Ne terjessz butaságokat, a Tescoban NEM FIZETTETIK KI a kasszahiányt a dolgozóval!


Ha sokszor és magas a kasszahiánya a kasszásnak akkor figyelmeztetik szóban, majd írásban és ha rendszeressé válik akkor elbocsájtják. De - ha csak nem bizonyítható csalásról, lopásról van szó - akkor nem terheli anyagi felelősség.

2014. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kifizettetik a hiány - a diákmelósokkal legalább is biztos. Nem egy barátom, barátnőmnek vonták le a fizetéséből a hiányt, és a munkaszerződésemben is benne van, hogy levonják.
2014. dec. 3. 11:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A diák nem Tesco dolgozó, hanem a diákszövetkezetnek dolgozik!


A Tesco pedig a diákszövetkezeten hajtja be a hiányt. Az meg utána már a diákszöv.-től függ, hogy továbbhárítják-e vagy sem.


Ismétlem, a TESCOS DOLGOZÓTÓL nem vonnak le hiányt!

2014. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem levonják, hanem be kell fizetni. Metro-ban ez volt, pl volt 500ft hiány, 400ft többlet az adott hónapban, akkor is be kellett fizetni az 500-at, nem hinném, hogy multik között ilyen nagy különbség lenne, hogy a tesco csak úgy elnézi, ha valaki pl több ezer ft hiányt termel.
2014. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem nézi el a Tesco sem, aki sokszor és nagyokat hibázik attól megválnak. De nem kell befizetni semmit!
2014. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
#4 VELEM TÖRTÉNT MEG!!! 120 ezer Ft hiányt akartak rámkenni, hogy fizessek ki, és rá pár órára derült ki, hogy rosszul számolták össze. Nekem te ne magyarázz, hogy hülyeség, rengeteg embertől hallottam már, hogy rá akarták varrni a hiányokat.
2014. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
A Tesco a saját dolgozójára sosem veri rá a minuszt, csak megvál tőle, ha soknak ítéli azt az aktuális vezető, igazgató! Diáktól viszont levonhatják, (nem feltétlen vonják le, de megeshet) mert külsős és nem Tescós! Valamint van kasszás ismerősöm más, sokkal kisebb cégnél és náluk levonják a hiányt.
2014. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!