Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Export-import ügyintéző...

Export-import ügyintéző állásinterjún mekkora nettó bérigényt lehet mondani, ami reális?

Figyelt kérdés

3 éves szakmai tapasztalatom van logisztikai területen (29 éves vagyok).

Középfokú angol nyelvvizsgával rendelkezem, a nyelvtudás aktív, napi szinten használom szóban és írásban a jelenlegi munkahelyemen.

A cég, ahova pályáztam, egy nagy nemzetközi multi logisztikai részlege.

Most is ugyanebben a munkakörben dolgozom már 3 éve, és ez is nagy multicég. Jelenleg 150 nettót keresek, viszont váltanom egyáltalán nem sürgős, csak jobb ajánlat esetén mondok fel. És az még ide tartozik, hogy semmilyen logisztikai végzettségem nincs, csak ez a pár éves tapasztalat, de ennek soha nem éreztem hátrányát, a napi munka folyamán mindent meg lehetett tanulni ezen a helyen, amit kellett.

Szerintetek nettó 170-180 reális?


2014. nov. 11. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, megmondhatod, hogy szeretnél többet keresni, mint a jelenlegi helyeden, és ez is az egyik ok, hogy váltani szeretnél.
2014. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Ha most keresel 150-et, akkor szerintem célozd meg a 200 pluszt. Ha folyékonyan megy tényleg az angol, akkor kérj angol nyelvű állásinterjút, nagyítsd fel a szemükben minden dolgot amiben jó vagy és mondj egy nagy összeget, én 250 nettó + autót mondanék, és most nem viccelek. Ha komolyan vesznek, és elhiteted velük hogy szükségük van rád, akkor te diktálj. Ne felejtsd el, hogy nagy multiról van szó, van pénzük.


Ha rákérdeznek a jelenlegi béredre (előfordulhat) és látják, hogy plusz 20 ezer forintért váltanál, akkor a lélektani hierarchiában te leszel alul.


A legtöbb cég magabiztos és kiemelkedő embereket keres, ezt a bérigényednél jelezheted feléjük, és hidd el, ha csak egy interjú erejéig is, de komolyabban fognak venni, mint a többieket.

2014. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!