Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit tud a LERTON trans-ról?...

Ki mit tud a LERTON trans-ról? Mindenféle véleményt, tapasztalatot meghallgatok szívesen! Hogy fizetnek? Betartják-e a 3/1 hetet? Levonások vannak-e? Stb.

Figyelt kérdés
Lerton, fizetés

2014. dec. 8. 16:41
 1/1 anonim válasza:
Mocskos banda!főleg tiszaujvárosban a garázsmester!mentem valaméknap tankolni erre azt mondja mit keresek ott és meddig tartozkodok az ő területén mondom csak tankolni jöttem nem szégyellem nem tudtam kicserélni a daf-ban a tompitott égőt ott vannak a szerelők a mühelyben mondom a garázsmesternek hogy segitseget kérhetnék e a szerelőktől elkezdi cseréljek ki az égőt ugy ahogy akarom!legszivesebben álba vertem volna a tetűt nyalist. lertonrol annyit hogy alá iratnak veled másféléves szerződést vagy 250.000ft perkálj ki ha nemirod alá nem vesznek fel nekem már 6 honap eltelt 5 hétig voltam oda levontak mert angolba parkoltam van ijen snappos ujságunk ott ingyenes de nem tudtam én vettem jegyet hogy az autot ne vigyék el vagy ne bilincseljék le a kereket azt is levonták 12.000ft tot kinyilt az oldal láda spanikat elhagytam 40.000ft tot szar az egész potkocsi a traktorra nincs panasz ennyi a pozitiv dolog az egészben!ja 14.444ft tot kaptam plussz a 72.000ft minimalbért mondtam ott hagyom az autot meg fenyegetett az irányita ha ott merem hagyni németbe és haza jövök repülövel vagy vonattal életem végéig fizethetem a köbbért hetente 3 man mondanak már ember sincs én is megyek amint meg van a 250.000ft huzok onnan
2015. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!