Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor fizetnek ki? Többi lenn!

Mikor fizetnek ki? Többi lenn!

Figyelt kérdés
6 hónapos próbaidőm volt a SPAR-nal, ma mondtam fel, de hivatalosan a holnapi nappal mert holnap léptetnek ki! Ruhát visszavinni, satöbbi. Nem tudom pontosan ilyenkor mi a teendő vagy alá kell-e írni valamit, arra lennék kiváncsi mikor utalják a fizetséget (eddig még nem utaltak, nem dolgoztam annyi időt) elvileg minden hónap 10. napjáig kell megérkeznie alapból. Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. dec. 8. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ha te mondtal fel, nem kotelesek kifizetni teged
2014. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt mégis hogy gondoltad? Ledolgoztam egy adott mennyiségű munkaórát ami dokumentálva van! Akár ha egy órát dolgoztam volna csak akkor azt a 300Ft-ot is ki kell fizetniük, törvény kötelezi őket, és ez egy nagy cég nem egy kis sarki bolt. Te ezt mégis honnan gondolod? Téged átvertek valamikor gondolom...
2014. dec. 8. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első, amit ledolgozott, azt akkor is ki kell fizetni!

Öt napon belül amúgy.

2014. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó!
2014. dec. 8. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 5 munkanapon belül kell kifizetni.
2014. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
nem 3 hónap a maximálisan kiszabható próbaidő ?
2014. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nosco ***** válasza:
100%
Kollektív szerződés eltérhet a próbaidő idejétől!
2014. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Igen, de nem a dolgozó hátrányára.
2014. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben 3 hónap a próbaidő,van ahol már 6 hónap. Szerintem is kötelesek kifizetni.
2014. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A sparnal bizony 6 hónap van, bármikor bárki felmondhat... Ma voltam benn, leadtam a ruhát és ott is mnegkérdeztem mire számítsak mikor jön a bérem, de csak ennyit kaptam: "ne számítson rá hogy majd egy órán belül megérkezik és amúgy se sok lesz". Nagyrészt ezért is mondtam fel, mert a legutolsó féregnek nézik az embert úgy is kezelik és beszélnek vele. De lereagáltam hogy a munkatörvénykönyve szerint 5 munkanapon belül megkell kapjam, hümmögöt hogy hát hogyne. Szép világ. De ismét köszönöm az eddig válaszokat! Most már csak arra várok hogy utalják és lezártam azt a sz ar helyet.
2014. dec. 9. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!