Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor fizetnek ki? Többi lenn!

Mikor fizetnek ki? Többi lenn!

Figyelt kérdés
6 hónapos próbaidőm volt a SPAR-nal, ma mondtam fel, de hivatalosan a holnapi nappal mert holnap léptetnek ki! Ruhát visszavinni, satöbbi. Nem tudom pontosan ilyenkor mi a teendő vagy alá kell-e írni valamit, arra lennék kiváncsi mikor utalják a fizetséget (eddig még nem utaltak, nem dolgoztam annyi időt) elvileg minden hónap 10. napjáig kell megérkeznie alapból. Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. dec. 8. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Anno amikor én próbaidőben felmondtam egy munkahelyen alaposan utánajártam a törvényi háttérnek (8 éve volt). Akkor az volt az aktuális törvény, hogy másnapra ki kellett fizessenek, és minden papírt meg kellett kapjak. Nekem így is történt.

Nézz utána alaposan, nem olyan nehéz megtalálni a munka törvénykönyvében. Ha nem így (a törvény szerint) történik a cég részéről, akkor érdemes perelni őket (ügyvéddel, sikerdíjért), szép kis összeget lehet akasztani a volt munkáltatóról.

2014. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Azóta új Munka törvénykönyve van...

2014. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!