Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai (adminisztráció)...

Irodai (adminisztráció) munka, Budapesten, mennyi a bruttó bér?

Figyelt kérdés

Átlagosan mennyit kereshet egy nő a fővárosban adminisztrátorként/titkárnőként és hasonló irodai beosztásokban?

Nyelvtudás van, tapasztalat kevés. Nem multi, nem állami cég.


2014. dec. 21. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
102 476 forint 76 fillér
2014. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Cégtől és munkától függ, minimálbértől nettó 150-200-ig tartom elképzelhetőnek.


[link]

2014. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. dec. 21. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt ugye te se gondoltad, hogy egy irodai adminisztrátor 200 ezret is kaphat? PSZK-ról kikerült friss diplomás könyvelők kapnak annyit.

a fizetesek.hu-t meg nem venném komolyan, mivel azok csak átlagok, beleszámolják azt is aki 1 milliót keres és azt is aki minimálbért, és így jön ki a 150-200 ezres átlag.

2014. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébként te meg nettót írsz, ami az oldalon van az meg bruttó, nagyon nem mindegy....
2014. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fizetési igényt kellett megjelölnöm, ahhoz kellett egy kb összeget mondanom.

Tudom, hogy cégenként, beosztásként változik, és még sok más tényező is befolyásolja a bérezést..

Az hogy nettóban vagy bruttóban írod tök mind1, értem.

Köszönöm

2014. dec. 22. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szakképzettséghez kötött, akkor bruttó 118.000 a minimum. De tévedés, hogy nem kaphatnak sokkal többet. Van olyan hely, ahol az irodisták sokat keresnek. Akár 200-ezret is, mert hallottam már ilyenről. Ez függ a munka jellegétől és a munkahelytől is. Egy kis cég nyílván nem fog ennyit fizetni, de egy nagy igen.

Én is irodai munkát keresek. A kisebb cégek szoktak bérigényt kérni. Én ilyenkor bruttó 135-ezret írok.

2014. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

150ezret írtam csak hogy kerek legyen. :)

Örülök, hogy kb reális, kifizethető bért kértem

2014. dec. 26. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!