Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövőre komolyan 105 ezer és...

Jövőre komolyan 105 ezer és 122 ezres BRUTTÓ minimálbérrel akarják a szemünket kiszúrni?

Figyelt kérdés

[link]


Gaskóék most miért nem zárják le a fél országot? Mikor éljük meg azt, hogy a minimálbér a létminimum közelében lesz? SZÉGYEN!



2014. dec. 19. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ennyi lesz. A minimálbér és a létminimum összege sok nyugati országban sem ugyanaz, ez nem magyar sajátosság. szégyennek valóban szégyen, de ez van.
2014. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Inkább örülni kellene, hogy emelkedett (még ha nevetséges összeggel) és nem csökkent!


"Mikor éljük meg azt, hogy a minimálbér a létminimum közelében lesz? "


Amint lesz normális, saját állami ipara az országnak ami külföldre is szállít és behozza a pénzt, és nem a multik fognak uralkodni, amik kiviszik a pénzt innen. Akkor beszélhetünk normális fizetésről.


Amíg csak a kivetett adó az ország egyetlen bevételi formája, addig nem lesz itt semmi!

2014. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a munkát terhelő adókat nem csökkentik.

Ez így a sz**nak egy pofon, vagy halottnak a csók, kinek mi tetszik.

2014. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Szégyen? Nem értem a problémád. Nulla körüli infláció mellett, közel 4%-os béremelés. Ha 2008 óta minden évben lett volna ennyi, a környező országon szintjén lenne a magyar bér.
2014. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
te szavaztál a fideszre, nem?!
2014. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

"Nulla körüli infláció mellett"


Jársz-e néha bevásárolni? Mert az átlagembert érintő drágulás az olyan 5-6%, de inkább afölötti volt az idén.

2014. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Járok. Hogy jön ki az 5% mond már meg? Lakhatás csökken, rezsi csökken, üzemanyag csökken, tartós fogyasztási cikkek stagnálnak, élelmiszerek 8% körüli értékben drágultak. Ha ezt összegezzük ki jön hogy 0.
2014. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

"Lakhatás csökken, rezsi csökken, üzemanyag csökken"


Az üzemanyag valóban csökkent az utóbbi hónapokban, és átmenetileg elképzelhető, hogy ezen az árszinten marad. Az állításod többi részét nem mondanám nettó hazugságnak, fogalmazzunk úgy, hogy elcsépelt propagandaszöveg.

2014. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

"Az állításod többi részét nem mondanám nettó hazugságnak, fogalmazzunk úgy, hogy elcsépelt propagandaszöveg."


Mi volt benne a propaganda szöveg? Hetente járok vásárolni, rengeteg mindent a tavalyi áron vagy az alatt szereztem be. Tavaly ilyenkor 1599 Ft/kg áron vettem csirkemellet, ma pedig 1299 Ft/kg áron vettem ugyanazon áruházban. De más példákat is mondhatnék, rengeteg mindennek az ára változatlan vagy picit még csökkent is. Én nem hiszek semmilyen más adatnak, csak annak, amit én tapasztalok, és ez alapján igenis stagnálást, csökkenést tapasztalok, emelkedést nem.

2014. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert kur.. jól élsz.Azért!
2014. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!