Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan munkahely,...

Létezik olyan munkahely, ahova heti 2-3 napot kell bejárni?

Figyelt kérdés
GYES mellett ilyen lenne jó, de nem tudom, hol keressem!
2014. szept. 10. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg Lidl ilyesmi, ami részmunkaidős, vagy hétvégi munkavégzés. Bár nem tudom hogyan oszlik meg a részmunkaidő igazából a hétköznapokban, betartják e az időt vagy van egy csomó túlóra egyébként ami meg a vakok javára. ű

De lehet ott betartják tényleg.

Vagy esetleg valami irodai munka, ahol lehet némely dolgokat otthon is csinálni, ha a főnök megengedi. Lényeg, hogy a megbeszélt időra az asztalára legyen téve.

Vagy esetleg valami közeli kisbolt ahol van ismerős és felvesz alkalmi beugróként.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Sajnos Magyarországon még nincs elterjedve a részmunkaidő és a távmunka.

Csak a közmunka! :(

2014. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, a kereskedelemben van egy csomó részmunkaidős állás, ahol megoldható, hogy csak pár napot menjél be. Most mást hirtelen én sem tudok.
2014. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt részmunkaidős állásom (gyógypedagógus). 2,5 nap dolgoztam, mondjuk nekem 11 óra volt a kötelezőm egy héten. Tehát ez kb. 3 délelőtt.
2014. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Benzinkutas meló 24h munka 2 nap pihi, pont kijön a vágyálmod a heti 2-3 nap meló :)
2014. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!