Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keressek pénzt ha...

Hogyan keressek pénzt ha nemigazán akarok dolgozni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy darabig, de az nem élet, hogy felkelek reggel hazaérek este és gyakorlatilag csak aludni van időm. Nem szeretem amikor állandóan szólnom kell hogy na most kimegyek wc-re na most eszek stb stb. Magyarországon am is kihasználják az embereket és csalnak is. Sok helyen nem is tisztelik a munkavállalókat. Jelenleg munkanélküli vagyok, de pénz mégis csak kell, ötletek? Normális váaszokat várok.

2015. jan. 2. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
hülye kérdésre normális válaszokat..
2015. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen az élet barátom, szokj hozzá!

Azért van a hétvége, hogy akkor aludj és költsd a csudi jó fizetésed.


Meg ha van is megoldás erre, nem fogják tálcán kínálni mindenkinek, hiszen akkor ki dolgozna?

Gondolkozz...

2015. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Az igaz, amit leírtál, hogy ezt csinálják az emberekkel, de ha nem akarsz dolgozni, akkor hogy akarsz pénzt? Ahhoz neked vezetőnek kell lenned egy saját vállalkozásban, hogy te dolgoztass és parancsokat adj ki. Ahhoz meg hogy vállalkozásod legyen, ahhoz meg nem kis tőke kell. És ötlet is, hogy mibe érdemes belefogni Mo.-on. Ha nincs több milliód vállalkozást indítani akkor meg keress olyan munkát, ahol nem vagy csicska. Pl. menj el őrnek, ott nem kell ugrálnod, nem kell mindenért engedélyt kérned, ha olyan helyre mész. Vagy tanulj nyelvet, vagy menj el felszolgálónak. Nézz körbe, de munka nélkül nem lesz pénzed, ha csak nem cigánykodsz. Elnézést kérek az erkölcsös, normális cigányokról, de akinek nem inge, nem veszi magára! Szóval bűnözni lehet, de nem kifizetődő, és az is munkával jár és nem kis idegbajjal. Lehet választani, szerintem jobban jársz, ha tanulsz valamit, vagy olyan munkát keresel ahol nem vagy ennyire elnyomva, nézz körbe, keresgélj. Ráérsz, ha otthon vagy. Máshogy nem lesz pénzed, sajnálom, hacsak nem nyersz a lottón, de ezt hagyjuk már.
2015. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%

30 éves vagyok, és én is ezen gondolkozom már kb 16 éves korom óta. Megértelek, kinek a célja minden nap dolgozik játékpénzért?!

Sajnos egyelőre nincs bevált receptem, amit megfigyeltem, hogy ha kiadom másoknak a melót, azzal jól lehet járni, feltéve ha lelkiismeretesen elvégzik.


Milyen végzettséged van?

2015. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Keress otthon végezhető munkát.

Ne olyat, ami napi 10 perc kattintgatásért havi 1000 eurót ígér, mert az mind kamu.

2015. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Otthon végezhetős munkák átverés mind, főleg, ha pénzt kérnek, hogy információt adhassanak róla! Maximum ami most nagy divat az a vloggerkedés. Veszel egy kamerát, beszélsz magadról, csinálsz mellé egy, két gameplay videot, feltöltöd youtube-ra és reménykedsz, hogy lesznek nézőid, ha van fantáziád és új dolgot tudsz kitalálni akkor még lehet is esélyed. Ha meg van a napi 1000 néződ, akkor leszerződtethetsz egy yt partnercéggel. Így lesz egy kis minimális bevételed, de nem könnyű eljutni idáig!
2015. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanulj olyasmit, amit szívesen csinálsz, és amivel önállóan tudsz dolgozni, nem vagy munkáltatóhoz kötve. Akkor te szabod meg a munkaidődet is. Dolgozni akkor is kell, de legalább saját magad döntöd el, mennyit és mikor. Meg aztán ha szeretsz valamit csinálni, akkor mindjárt nem olyan terhes azzal tölteni naponta x órát. Én nyelvekkel foglalkozom (tanítok, fordítok, tolmácsolok, idegenvezetek), és sosem éreztem magam rabszolgának. Nem mondom, hogy soha nem kell reggeltől estig talpon lennem, de nem fáraszt, mert változatos és érdekes. Ráadásul ha úgy döntök, hogy egy hónapig nem dolgozom, hanem pihenek vagy elutazom valahová, senkinek nem kell elszámolnom vele.
2015. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik szeretik a munkájukat, szeretnek akár saját vállalkozásban, akár alkalmazottként reggelente felkelni és dolgozni. Nehezen hiszem, hogy semmi olyat sem tudsz/szeretsz csinálni, amire lehet fizetőképes kereslet. Akkor szerinted mi az élet? Nem lehet, hogy menthetetlenül lusta vagy? :)
2015. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem akad néhány ötletem; elmehetsz hímringyónak vagy csinálhatod azt, hogy interneten társ/ pár/ chat/ fórumon keresel olyan nőket - férfiakat akiket letudsz húzni pénzzel, persze ehhez is érteni kell.


Csinálsz használt női - férfi bugyiautomatát, kutya sétáltatást vállalsz, kertészkedsz, gyümölcsöt szed aztán eladód.


Szerencse játékok; kockázás, POKER. lottó, .....

2016. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!