Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú kérdés? Miért...

Állásinterjú kérdés? Miért akarok ott dolgozni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek állásinterjúra egy céghez, a pontos munka az lenne, hogy számítógép előtt ülni, szállásfoglalásokat visszaigazolni stb, frissíteni az oldalon az infokat (angolul is). De azt csak nem mondhatom, hogy kell a pénz, meg mert máshová nem hívtak be, szóval tessék már felvenni. Az az egy gondolatom van eddig, hogy így az angol tudásomat is fejleszthetném, de több nem jut eszembe.. :S Tippek?

2014. dec. 11. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rizsázz. Felkeltette az érdeklődésedet ez a munka, vagy hogy érdekesnek találtad. Te mint munkavállaló szeretnél hozzájárulni a cég sikeréhez, oly módon, hogy jól végzed a munkád. Tetszik a cég profilja. Én ilyeneket mondanék.
2014. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
74%
Szeretnél tagja lenni a csapatnak mert nagyon sok jót hallottál róla és kedveled a szálláshelyet
2014. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyeneket pl.:


"ismerőseim már az álláspályázatom beküldése előtt is sok pozitív tapaszalatról számoltak be nekem, ami a cég korrektségét, a szállásokról szóló információit, a foglallás gyorsaságát és a honlap áttekinthetőségét illeti. Családi körben pedig már utaztunk olyan szállodába, aminek az Önök cégével volt kapcsolata /Önökön keresztül foglaltunk, így személyes tapasztalatot is szerezhettem a cég által nyújtott szolgáltatások minőségéről és megbízhatóságáról.


Érdeklődöm az utazások, utazásszervezés iránt, családi körben, ismerősökkel gyakran utazunk, sokszor vállalok utazásszervezői feladatokat, érdekelnek más országok, kultúrák, így ezért is érdekes lenne számomra ez a munkakör.


Jól beszélek angolul, de a mindennapi munka során biztos vagyok abban, hogy a meglévő tudásomat tudom továbbfejleszteni, ráadásul egy olyan szolgáltatási területen, ami számomra hobbi is egyben.

:))

2014. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!