Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csökkentett közmunkás fizetés?

Csökkentett közmunkás fizetés?

Figyelt kérdés

Avagy miért kapok kevesebbet ugyanannyi munkáért?


2014. októberi fizetésem nagyjából egy napi, decemberi pedig két napi bérrel kevesebb volt, hiába dolgoztam változatlan óraszámot, és a szerződésben is ugyanaz az összeg szerepel mint korábban.


2013. ősz óta dolgozom közmunkában, abban az évben végig ugyanannyi volt a fizetés.


Október 23. és karácsony miatt gondolok a kevesebb fizetésre, de úgy tudom attól függetlenül kellene fizetést kapnom, pláne hogy a munkaóráim száma nem is változott miattuk.



2015. jan. 5. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
fizetett ünnepre miért kapnál fizetést, ha nem dolgoztál?!
2015. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy nem dolgoztam.

ugyannyi órát dolgzotam mint pl. szeptemberben, de kevesebbet kaptam...

2015. jan. 5. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hű de értelmes válasz, első! :D

Fizetett ünnep.. érted? A nevében is benne van, hogy FIZETETT! Ha nem dolgozott, akkor is...


Kérdező: Kérdezd meg, akik számolják a bért. Nem fogják leharapni az orrodat.

2015. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!