Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A külföldre munkaközvető...

A külföldre munkaközvető irodák megbízhatóak? Mennyit kell nekik fizetni? Megéri rajtuk keresztül keresztül munkát vállalni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek előre kell fizetni, az mind csaló.
2015. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen, vannak megbízható közvetítő irodák, de a közvetítő díjat akkor kell csak fizetni, ha a kinti céggel leszerződtél, előtte sose fizess, amíg nincs szerződés, mert abban van esély, hogy átvernek. Nézz utána a közvetítő cégnek és aztán érdeklődj, hogy működik náluk, ha előre kérnek pénzt akkor ne foglalkozz tovább velük!
2015. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy rakás szarnak sem nevezhetőek az összes és még finoman fogalmaztam.Kimenni nekik nincs az a pénz.Kimész albérletbe és ott keresel magadnak munkát.A magyar hirdetők lehurcibálnak és van ezer jelenkező azt könnyen mehetsz haza jó drága akár több tízezres költséggel.Kint vagyok Ausztriában és innen tudom mivel próbáltam őket hogy magyar hirdetőkkel szóba sem szabad állni.Nekem 600.000 ft ot basztak el ezek a senkiházi ingyenélő mihaszna naplopó mások kárán élősködő zsidók.Lemész albérletbe és kint te magad keresel munkát.Ha te nem tudsz magadnak keresni a kutya nem fog helyetted munkád keresni.Itt Ausztriában teljesen ingyenesek de amit ezek művelnek az egy nulla.Aki meg pénzt kér érte az mind hazudik.
2015. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy birka munkaadóért nem szabad lemenni amiről semmit sem tudsz.Le kell menni albérletbe viszel egy laptopot böngészed a hirdetéseket és mész interjúkra.Úgy számold lemennél egy ilyen birkának és ha nem jön be simán ott vagy pénzben amiért ugyan abban az országban 1 hónapig keresgethetnéd az állásokat és ott nem egy hanem több százat próbálnál meg.Ezeknek a hülyesége kapzsisága túl sokba kerül.Én csak 2X voltam kint Németországba OLX es hirdetésen (jól ráfáztam),és abból az árból több hónapig próbálkozhattam volna Ausztriában.
2015. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kérdés hol? ausztriába meg németországba akarsz ott ha közvetittön keresztül akarsz akkor csak olyant keress ahol nem kérnek pénzt,ahol kérnek az ÁTVERÉS!!! és sajnos ennek sokan dölnek be...

Inkább probáld egyböl a céget és ne közvetittön keresztül

Ha pl svájcba akarsz akkor ott általában mindenhol közvetíttön keresztül vannak az emberek, nem mindenhol de a legtöbben igen

Ott arra kell figyelni hogy ne albán meg hasonló nemzetíségü közvetíttöket hívj

A legfontosabb SOHA SEHOVA nem küldj pénz közvetíttö irodának ,ilyen nincs ,akkor kapja meg a pénzt mikor ledolgoztál x idöt és kifizetik a közvetittödnek és te ebböl x összeget kapsz

2015. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,egy vadidegennek egyetlen munkáltatónak túl drága leutazni.A mukaközvetitők meg olyanok lehurcibál valakihez egy eldugott putriba azt ha az a valaki azt mondja holnap után nem kellesz otthagy a szarban utána a munkaközvetitő.Ott ugrik az állás,ugrik a szállás,ugrik a pénzed,máris az utcán vagy lakás és munka nélkül mehetsz is haza és tettél egy drága utat.És ha ez esetleg pl Németország egyik távoli csücske akkor simán többszázezres kalandról van szó.Én először 2 alkalommal is elmentem ilyen OLX es hirdetésre.Ebből a pénzből hat hónapig kereshettem volna állást Ausztriában.


Ha te magadnak nem tudsz találni akkor felesleges belefogni. Rendezel saját magadnak egy albérletet hogy legyen fedél a fejed felett a munkádnak legmegfelelőbb környéken. Azután keresel magadnak munkát.Amikor lemegy külföldre az ember ott biztos fedélnek kell lennie az ember feje felett.A másik több hónapra elegendő pénz kell.A harmadik stabil nyelvtudás és jó szakma minium.

2015. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem minden a szakma, én pl asztalos vagyok kinn dolgoztam svájcban, 3 cégnél is 2nél mühelybe , 1 házba laktam sogorommal akinek nem volt asztalos szakmája mégis ott dolgozott astalosként meg máshol ácsként... fontosabb a nyelvtudás ,persze ez cég függö is.
2015. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!