Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ennyiért elmenjek...

Szerintetek ennyiért elmenjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Tavaly végeztem mint hegesztő. (szüleim nem erőltették a munkahelyet ha egy évet még lógok nem baj, azt mondták)


De most voltam egy cégnél (mert már untam magam) és hétfőn kell választ adnom.

200.000ft bruttó + 10.000ft Erzsébet + 7.000ft szép kártya.

3 hónap próbaidő után 10% béremelés aztán évenként 3-4% emelés.


Vagy rögtön menjek külföldre.

Igaz nincs gyakorlatom de a suliban kimagaslóan jól végeztem. A hegesztő oktató szerint 10 évente van egy ilyen ügyes/biztos kezű tanulója.


2015. jan. 16. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A seggemet verném a földhöz, ha valahova most ennyiért el tudnék menni dolgozni...
2015. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Dolgozz 3-4 évet itthon (gondolom fiatal vagy még), lesz gyakorlatod, utána irány külföld.

Gondolj bele, most kapsz majd kézbe 131000 Ft-ot plusz a béren kívülit. Azért ez nem rossz!

3 hónap múlva pedig 144000-et fogsz kapni. Én elvállalnám.

2015. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
gyakorlat nélkül nem tudsz külföldre menni
2015. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%
vállald el mindenképp szerintem.
2015. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Ne ne vállad el. Menj inkább a mekibe 120e bruttóért 12 órázni, az való neked!
2015. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyet komolyan mond szülő? :) "ha egy évet még lógok nem baj, azt mondták" Jól van, hogy nem a te béreden múlik a betevő, de akkor is furcsa, hogy hagyná elkanászodni a saját gyerekét valaki. 1 év múlva pedig jön a "még csak fél év", aztán "még egy kicsit"... Lehet, hogy az iskolában jó voltál, de próbáld ki magad azért a munkaerőpiacon, akkor is ha külföldre mész, mert oda nem árt gyakorlat is
2015. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán vállald el. Ez referenciát, tapasztalatot jelent és a mai viszonylatokhoz képest nem rossz fizetés.


Ha pedig valóban egy kiváló szakember vagy, akkor 4-5 év múlva ennek sokszorosát fogod keresni, de ehhez kell a tapasztalat, a szakmai múlt.


Külföldön is kérik, hogy legyen tapasztalatod, szóval nem habostorta ott sem. Itt lehúzol néhány évet, majd elmész külföldre.

2015. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!