Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme AVON koordinátorna...

Van értelme AVON koordinátornak lenni? Mennyit lehet vele keresni havonta? Sok munka van vele?

Figyelt kérdés
Gondolom sok minden függ attól, hogy mennyi ember dolgozik alattam, de mégis, vajon mennyire éri meg időben, pénzben, energiában? Köszönöm!

#pénz #Avon #koordinátor #koorditátor #AVON bevétel
2015. jan. 22. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, ha olyan helyekre el tudod juttatni a katalógust (pl. több 100 személyt foglalkoztató helyen dolgozol) ahol sokan megnézik és maguktól rendelnek akkor Neked nem kell sok idő, de ha minden egyes ember után kajtatsz, hozod-viszed a katalógust és a végén nem is rendelnek akkor már nehezebb.

(pl. én 100+ emberes helyen dolgozom, kolleganő kirakja a katalógusát a pulthoz/portára, mindenki tudja hogy ott van, megnézik, mellé kis füzetbe írják mit kérnek - így a koordinátornak már csak annyi a dolga, hogy megrendelje nekik).

Pénzben valamennyire biztos megéri, nincs semmi kötelező, bár néha megéri megcsinálni a pontért, én régebben Avonoztam de akkor még suliba jártam ahol mindenki ebből akart megélni és nem volt kinek eladnom.

2015. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm!

A kérdés inkább arra irányult, hogy koordinátornak érdemes-e lenni. Én már tanácsadó vagyok, csak érdekel, hogy a koordinátornak mennyire jó a pénze stb. Köszönöm előre is!

2015. jan. 23. 08:01
 3/5 Timi179 ***** válasza:

abszolult megéri! Mivel már tanácsadónő vagy így tudod hogy ez milyen előnyökkel jár, ha szeretnéd ezeket az előnyöket mással is megismertetni, másoknak is átadni szereted az avon termékeit és szánnál elég időt a koordinátori munkára akkor vágj bele, veszíteni valód nincs!

Egy koordinátor 100.000-400.000 ft között keres, csapattól függően!

Kellő szorgalommal, szerencsével ez 1-2 év alatt elérhető!!!

2015. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


S hogy kell belevágni? Mit kell csinálni? Hogyan lehet ebbe belevágni?

2015. jan. 26. 08:42
 5/5 Timi179 ***** válasza:
Írtam priviben neked!
2015. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!