Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb megoldás?

Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy pályakezdő diplomás, egy Isten háta mögötti faluba, ahol nincs semmi. Több városban is hajlandó lenne elhelyezkedni, de az egyik preferálva van.


1. Azonnal költözik a preferált városba. Ha tud elvállal valamilyen alacsonyabb prisztizsű munkát. A baj az, hogy lehet azt sem kapna, plusz fizetni kellene az albérletet, utazást.

2. Vagy megvárja, hogy kapjon a saját szakmájába egy munkát és addig otthon szenved. Lehet kárt is fog tenni magában. Első körben csak a preferált városba jelentkezik (2-2,5 hónap), aztán ha nem sikerül elhelyezkedni, akkor többe is.



2015. jan. 25. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Elolvasva ezt szerinted a legjobb megoldás zárt osztály lenne.
2015. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tehát egyértelmű, hogy a második?

Ha nem érted, a te agyad gyenge.

2015. jan. 25. 12:57
 3/9 A kérdező kommentje:
3. Ne preferáljon egy várost se.
2015. jan. 25. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Add be Bp-re, multihoz az életrajzod, és utazz fel az interjúra. Ha megvan a munkába lépésed dátuma, akkor pedig költözz fel.
2015. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha Budapestre több mint 10 rúgó egy oda vissza út? És ha több körösek az interjúk? És ha nem engem választanak ki? És ha olyan leszek az interjún mint egy kifacsart rongy mert hajnali 3kor kell kelnem hozzá, hogy beérjek? És ha előző nap késő délután szólnak, hogy holnap állásinterjú? És ha nem is Budapest a preferált város, csak az esélyeim lennének ott a legjobbak? Bár a vidéki egyetemen szerzett diploma miatt ez sem biztos.
2015. jan. 25. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondom, te életképtelen vagy.
2015. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm aki a Tescoba dolgozik mint árufeltöltő Budapesten és olyan diplomája van mint nekem!
2015. jan. 25. 16:00
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha nem lakok az adott helyen akkor bolti dolgozónak sem veszik fel az embert! Tapasztalat! Kegyetlen az élet!
2015. jan. 25. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem laktam Budapesten, mégis felvettek. Felkoltoztem és élem a világom
2015. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!