Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Angliába dolgoznék, akkor...

Ha Angliába dolgoznék, akkor szerintetek megoldható lenne, hogy minden 8. héten hazajárjak? Akik kint vagytok, ti milyen gyakran jártok haza?

Figyelt kérdés
Nem Londonba, valamelyik vidéki városba.

2015. jan. 8. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, megoldhatò. péntek esti géppel jössz, majd vasárnap estivel vissza. munkakörödtől is függ, mert ha het 6 napit nyomsz vagy éjszakázol, akkor nem biztos.
2015. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 goaus ***** válasza:
100%
Simán megoldható, a lényeg olyan városba menj ahová közvetlen járat van Budapestről vagy Debrecenből. Pl: Bristol, Luton, Manchester, vagy ezek környéke.
2015. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól írja, ez több dologtól függ. Milyen napokon dolgozol (sok munkakör van, ahol nem egymásután adják ki a heti 2 pihenőnapot), mennyit keresel (minimálbérből nemigen kell ilyen gyakorisággal utazgatni), melyik reptér van hozzád közel illetve van-e egyáltalán olyan közeli reptér ahonnan jár fapados. Mi (férjem, én plusz 2 gyerek) évente 1x megyünk. Nekünk pl 4 órányira van a reptér, Magyarországon pedig Pécsen él a család, egy csomó idő háztól házig az út, 2-3 napra nrm is érdemes elindulni
2015. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de válaszolok.

Én évente egyszer megyek, reptér van az angol városban, ahol lakom, de nincs közvetlen járat Pestre, plusz nem vagyok Pesti, úgyhogy utazni kell mindenhol ( bagy átszállni, egy napgy nap az utazás.

2019. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!