Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autószerelő végzettséggel és...

Autószerelő végzettséggel és 6 éves B-s jogsival van esélyem bekerülni az Unix-hoz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 21:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Kiszállítónak vagy értékesítőnek. Ez lemaradt.
2015. jan. 26. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van éppen üresedés, akkor szerintem simán.
2015. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pasht válasza:
ne akarj bekerulni ehhez a szaros ceghez..
2015. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bírom az ilyen normális embereket, mint az előző válaszoló.... le írja hogy ne akarj bekerülni... de azt nem hogy miért.. pedig engem érdekelne hogy milyen negatív élményed van ezzel a céggel :)
2015. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk, hogy mi lesz. Hétfőre behívtak egy első fordulós állásinterjúra. A cég honlapján jelentkeztem a gyöngyösi telephelyre. Bérigényt is kértek(bruttó) 220000 Ft-ot írtam be ez nettó 142000 körül van. Nem hepciáskodtak. A HR-es kis csaj fog interjúztatni skype-on keresztül. Majd meglátjuk, hogy sikerül. Pályakezdőként mást nem tudok, örülök, hogy innen felhívtak. Kb. 10 céghez adtam be a jelentkezést. CNC gépkezelő végzettségem is van, ebben szeretnék elhelyezkedni, de ebbe a munkakörben meg nem kellek egy céghez sem mert nincs felvétel. Konkrétan mindenki azzal az indokkal küld el, hogy nincs munkatapasztalatom. Ezért én már az Unixos állásnak is nagyon örülnék.
2015. máj. 29. 08:42
 6/10 anonim válasza:
Hajrá, akkor kollégák leszünk. Mivel ott dolgozom, és átlátszó lenne, ha itt nyilvánosság előtt szidnám őket (meg ki tudja, hova nem ér el a kezük), ezért itt nem fogom leírni, hogy miért ne gyere inkább, ha teheted. De természetesen sok sikert kívánok a bekerüléshez! Ha az első interjú sikerült, és a másodikra visszahívnak, 99%, hogy bejutottál.
2015. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végül bekerültél?
2015. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bekerültem volna szakértő értékesítőnek, de nem vállaltam el. Minimálbérért nem.
2016. júl. 3. 07:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem minimálbér lett volna hanem 150 ezer nettó körül.


Végül hova mentél?

2016. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az Apollohoz.
2016. nov. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!