Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találtál munkahelyet?

Hogyan találtál munkahelyet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerettség. Ez a második munkahelyem, mind a kettő így lett.
2010. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Újsághirdetés útján
2010. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
iwiw-en. 2-t is másfél év alatt.
2010. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
jobbanmondva engem találtak meg ott hirdetés oldalon.
2010. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem egyszerü dolog. Ha nincs ismeretség, vagy éppen nagy szerencse akkor lehetetlen. Én 2 éve nem tudok elhelyezkedni igaz én Kecskemét környékén élek. Kereskedelmi végzetségem van és 35 éves vagyok, töbször több helyen jártam különböző munkahelyeken de eddig semmi. Sokat számít az is, hogy ahol élsz ott és környékén mik a lehetőségek. Az a legszomorúbb, hogy még a munkaűgyi központ sem tud segíteni. De azért kitartást a hírdetésekhez! Sok sikert!
2010. febr. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát többféle módon. Volt olyan, hogy újsághirdetés útján és fel is vettek

Volt olyan, amikor annyira szar volt a helyzet, hogy elsírtam magam az egyik helyen, hogy bármilyen munka jó, csak hagy dolgozzak. felvettek takarítani, és akkor nagyon hálás voltam ezért.

A legutolsó munkahelyem, meg állami cégnél van. A vezető lányával együtt dolgoztam egy tré melóhelyen. Mondta adjam neki oda az önéletrajzomat és beviszi az apjának. Pont volt üresedés egy helyen és felvettek.Azóta meg már elő is léptettek és nem az ismeretség miatt.

2010. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2006-ban másfél évig kerestem állást felsőfokú végzettséggel. internetes hirdetésre jelentkeztem, majd egy közvetítő cégen keresztül kerültem egy bankba.

2007ben interneten kerestem állást, a banki álláshirdetésekben. felvettek, de az állás katasztrófa volt, így otthagytam. 2007ben ismét állást kerestem, ekkor 3 hónap alatt találtam. 2 helyre vettek fel. egyik egy bank volt, másik egy hitelcentrum. utóbbit választottam végül, pedig vállalkozóit kellett kiváltanom és nem volt fix fizetésem. fél év szenvedés volt, aztán megtanultam mit kell csinálni. kialakult a személyes ügyfélköröm, így nekem bejött ez a munka, de láttam, ahogy 10emberből 9 kihull mellőlem...

2010. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyorsan.

Hirdetésből vagy konkrétan megkerestek egy állásajánlattal.

2010. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a volt gyakorlati helyemre vettek fel.
2010. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Simább az ügy, ha van protekció! A lehetőség keresését, a mai világban, sosem szabad abbahagyni!
2010. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!