Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Július 30-án lejár a szerződés...

Július 30-án lejár a szerződésem, mikortól érdemes új munkahelyet keresni?

Figyelt kérdés

Sajnos már most mondták,hogy nem fognak tudnihoszabbítani anyagi okok miatt(közszféra e.ü).Egy projektre vettek fel,és nem kaptak újabb pályázati pénzt,ezért mennünk kell.10 hónapot dologoztam itt és csak 6 órában,nagyon szerettem,ez volt az első munkahelyem diploma utánn,de előtte sokáig voltam munka nélkül,mert ugye pályakezdő sehova se kell.


Most talán könyebb lesz elhelyezkedni?Mert nézem, mindenhol ált 3-5 év gyakorlat kell.Előnyt jelent ez a 10 hónap is?Mikortól kezdjek nézelődni?(Előbb semmiképp nem engednek el)Nem szeretnék megint majd' egy évig itthon ülni,és jó lenne a szakmámban is maradni(biológus)...



2015. jan. 29. 23:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!