Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha minden hónapba van átlagosa...

Ha minden hónapba van átlagosan 2 állásinterjúm, akkor lehet azt mondani, hogy nem keresek elég aktívan munkát?

Figyelt kérdés
Igaz, nem vesznek fel. De azért szerintem mégse a munkakereséssel van baj. A szándék megvan.

2015. jan. 30. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az az arányokon múlik. Ha úgy van két interjúd, hogy összesen két helyre küldesz önéletrajzot, akkor tényleg összekaphatnád egy kicsit jobban magad, küldhetnél szét többet. Ha harminc megpályázott helyről hívnak be kettőre, akkor viszont részedről tényleg megteszel mindent.
2015. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az első mondja.
2015. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Amig nem talalsz munkat addig senki nem fogja elhinni, hogy nem adsz bele mindent. Ha belegebedsz akkor sem. Tapasztaltam. Ilyen vilagban elunk. Aki nem tudja milyen nehez munkahoz jutni az soha nem fogja elhinni, hogy te igenis keresed, de nem kellesz sehova. Szokj hozza es tegy ugy: egyik fuleden be a masikon ki. Ez van.
2015. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Én 660 pályázaton vagyok túl, (diploma, nyelvtudás, munkatapasztalat van), ebből jó ha 10-20 interjú összejött, ezeken végig is jutottam az összes körön,dicsértek, majd nem is értesítettek mi van.

Senki sem hiszi el, hogy a végzettségemmel, nyelvtudásommal nem találok állást, nem kellek sehova, mindenki azzal jön, hogy ilyen állásokban mennyi hülye ott ül és hogyhogy én értelmesen sem kellek...

2015. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem 4 év alatt 3 helyre hívtak be interjúra, pedig utcaseprőtől a vegyészmérnökig mindenre jelentkeztem.
2015. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Négyes

Pedig sajnos benned van akkor a hiba.

2015. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig sajnos benned van akkor a hiba."

"Imádom" az ilyen tudálékos okostojásokat, akik látatlanba, a másikat nem ismerve ilyen magabiztos kinyilatkoztatásokat tesznek. -.-

2015. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!