Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közvetítőn keresztül érdemes...

Közvetítőn keresztül érdemes külföldön munkát vállalni vagy ezek csak lehúzások?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
99% lehuzas. Azoknak van 'kitalalva', akinek se nyelvtudasuk, se semmijuuk nincs a kulfoldi munkahoz, mindent el kell intezni nekik. Cserebe le is huzzak oket ahol csak lehet.
2015. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

50 ezret fizettem be anno amikor kezdtem 6 éve. Valóban szinte nyelv nélkül, biztosra akartam menni. Eddig életem legjobb befektetésének bizonyult. De jól meg kell nézni, ki mit ajánl + legyen meg minden engedélye is hozzá. Én kb 4-5 ilyet ismerek összesen.


Ha van nyelvtudásod , akkor viszont egy vonatjegy Ausztriába 11.000 Ft, amivel 4 nap múlva haza is tudsz jönni, ha mégsem jönne össze.

2015. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mind lehuzas. Itt valaszoltam egy hasonlo kerdesre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2015. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!