Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb? Ha szereted a...

Melyik a jobb? Ha szereted a munkádat, de keveset fizet, vagy ha utálod a munkádat, de normálisan fizet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2.
2015. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
én inkább elsőt választanám,de eddig semmiről nem tudok amit élvezettel csinálnék
2015. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
ha sz@rlapátolásból házat tudok venni 1-2 éven belül, akkor élvezettel lapátolnám a sz@rt. De sajnos azt se fizetik meg :(
2015. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2.

Motivál a normális kereset. Hiába szerettem pl. az irodai állásomat ha 80 ezer nettót kerestem.... egy idő után nem volt motivációm hogy felkeljek és bemenjek dolgozni.

2015. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Kereskedelem, 78 ezres fizetéssel és a többiről nem is szólva, azok az emberek akik odajárnak... Minden nap úgy mentem, hogy felmondok egy időszakban. Erre tegnap nekem mondtak fel. Nem ez volt az álommunkám, de a 0 Ft-hoz képest siratom azt a 78 ezret.
2015. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%
Attól függ, hogy a jelenlegi helyzetedben mi a fontosabb. Ha pénzre van szükséged, néhány évig csinálhatsz jó pénzért utált munkát. De bele lehet betegedni egy olyan munkahelybe, amit az ember utál.Napi min. 8 órát olyan emberekkel / feladatokkal tölteni, amiket gyűlölsz, nagyon megterhelő. Ezért, ha nem vagy annyira rászorulva és van olyan szerencséd, hogy olyan munkád legyen, amit szívesen végzel, szerintem inkább azt válaszd.
2015. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
100%
Havi 3000 Euroért jókedvvel lapátolom a szart is. Magyarországon vannak ilyen választási lehetőségek - ez kérdés.
2015. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!