Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » állásinterjun voltam mire...

Jackson666 kérdése:

állásinterjun voltam mire számitsak ezek után?

Figyelt kérdés
Kérdéseket kaptam az előző munkahelyemről milyen végzettségem van stb. Elmondtak a munkárol mindent és kérdezte hogy hosszutávon e gondolkodom meghogy hétvégente is dolgoznék-e.Kaptam egy tesztlapot amin logikai és számolásos kérdések voltak kb 25 kérdés volt abbol elrontottam 3 kérdést. Az interjuztató mikor javitotta azt mondta egész jó lett még egy százalék számitásos kérdést adott plusszba de az nemlett jó... azt mondta hogy javasol felvételre és hogy kipróbálnának. 2 héten mindenképp kapok értesitést hogy most felvettek vagy sem mert most targoncás munkaerőre van felvétel de be fog indulni a áruelőkészitői melo is és oda felvennének addig be rak talomba. ezek után számitsak valamire vagy vesztett ügy?
2015. febr. 9. 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!